Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

door
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars gooien de titelstrijd volledig open. Blauw-Zwart is geen leider meer en moet een enorme klap verwerken. Het Nieuwsblad gaf punten aan de spelers.

Club Brugge verloor met het kleinste verschil van Union SG. Vooral de verdediging van Sebastien Pocognoli stond sterk en kreeg dan ook de meeste punten. Het was een teamprestatie en Burgess, Machida, Castro-Montes, Vanhoutte, Van de Perre en Sadiki kregen een 7.

Club-spelers afgebrand

Langs de kant van Club Brugge waren de beoordeling volledig anders. Blauw-Zwart kwam moeilijk in de partij en was slordig. Het is dan ook veelzeggend dat doelman Simon Mignolet met een 7 de hoogste notering kreeg. Joel Ordonez, Brandon Mechele, Raphael Onyedika, Hans Vanaken en Romeo Vermant kregen een 6 en waren aldus behoorlijk.

Maar er waren ook verschillende spelers die een 5 kregen. Kyiriani Sabbe, Maxim De Cuyper, Ardon Jashari, Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi en Christos Tzolis vielen door de mand. Vooral die laatstgenoemde kreeg het hard te verduren. ‘Was ongebruikelijk slordig aan de bal en had het lastig met het fysieke spel van Union SG. Liep er gefrusteerd bij. Miste de allergrootste kans.’

Te laag niveau

Ook volgens coach Nicky Hayen haalden verschillende spelers hun niveau niet. HNB zag bijvoorbeeld sterkhouder Jashari sukkelen. ‘Zakte vaak (te) diep in om op te bouwen. Gleed uit toen Castro-Montes magistraal uithaalde. Haalde zijn gebruikelijke niveau niet.’ Ook de Cuyper faalde. ‘Stond vaak heel hoog, maar zijn ploegmaats durfden die lange bal te weinig trappen. En kwam daardoor te weinig in het stuk voor.’

POLL: Lieten de sterkhouders van Club Brugge het afweten tegen Union SG?

Meest recent

'Club Brugge laat oogje vallen op peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er ...

0
0
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group ...

72
72
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij ...

307
307
Chelsea grijpt in en legt plannen met Lavia op tafel

Roméo Lavia ligt al een tijdje in de lappenmand. Sinds zijn monstertransfer naar Chelsea moet ...

32
32
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in ...

137
137
KAA Gent vreest rampscenario door ‘diepere problemen’

KAA Gent zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Na zware nederlagen tegen Club ...

211
211
Club Brugge wijst drie schuldigen aan na teleurstelling

Club Brugge zit in volle titelstrijd met Union SG en KRC Genk. Blauw-Zwart verloor in eigen huis met ...

351
351
Wie wint de Ebbenhouten Schoen? Vijf kanshebbers bekend

De vijf genomineerden voor de Ebbenhouten Schoen zijn bekendgemaakt. De 34e editie zal maandag 12 ...

121
121
Ex-Red Flame met schokkend nieuws: "In kunstmatige coma"

Vorig jaar kwam Tine Schryvers met een schokkende onthulling. De voormalige Red Flame liet weten dat ...

0
0
Vanderbiest spreekt duidelijke taal over job bij KV Mechelen

Na een nul op zes hoopt KV Mechelen zich zaterdag te herpakken in Westerlo. Dat zal nodig zijn, ...

83
83
Grote prive onthulling over AZ-speler: "Uit betrouwbare bron"

Vorige maandag greep AZ op het nippertje naast zijn eerste prijs op twaalf jaar tijd. In de finale ...

59
59
WK-ambitie stuurt potentiële Duivel richting nieuwe club

Voor zijn eerste interlands als bondscoach haalde Rudi Garcia in maart meteen vier nieuwe spelers ...

55
55
'Westerlo knoopt gesprekken aan: transfer van 10 miljoen'

Westerlo investeerde de voorbije jaren stevig in zijn spelerskern, maar begint daar alsmaar meer de ...

76
76
'Plotse droomjob voor Alfred Schreuder'

In 2022 loodste Alfred Schreuder nog Club Brugge naar de titel, maar daarna ging zijn ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

881
881
Union kraakt Club Brugge mentaal: “Onder de huid kruipen"

Union SG heeft de titelstrijd volledig opengegooid. Drie paarden racen nog om de eindwinst: Union ...

167
167
Kompany botst opnieuw met journalist: “Ongelooflijk”

Vincent Kompany kan komende speeldag in de Bundesliga al kampioen worden, maar de Belgische ...

218
218
Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

Club Brugge was sterk begonnen aan de Champions Play-Offs, maar kreeg in het Jan Breydelstadion ...

408
408
Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien ...

311
311
Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

390
390

Meer sportnieuws