Wesley krijgt sneer vanuit STVV: "Een gemiste kans"

door
Wesley krijgt sneer vanuit STVV:

Op de laatste speeldag van de reguliere competitie staat er voor Sint-Truiden niets meer op het spel, maar het wil tegen leider Club Brugge wel nog een mooi resultaat neerzetten. Verdediger Sascha Kotysch kan ook een persoonlijke revanche nemen, want in de heenwedstrijd werd hij door Club-spits Wesley een kuitbeenbreuk geschopt.


"Me op hem focussen, heeft weinig zin. Maar cadeaus moet hij niet verwachten. Wesley is een stevige spits. Door zijn postuur en door zijn speelstijl. Hij vecht wekelijks pittige duels uit. Dat zal zondag niet anders zijn. Hij mag weten dat ik mijn voet zal zetten, ik ga me niet laten doen", reageert de Duitser in Het Belang van Limburg.

Hij kan een sneertje wel niet laten. "
Blessures, ook breuken, horen bij het voetbal. Dat is helaas zo. Maar ik vind wel dat hij de kans heeft gemist om een mooie geste te doen. De avond na de wedstrijd heb ik van hem een sms ontvangen. Met een dubbele boodschap: het was niet zijn bedoeling geweest om mij te blesseren en hij hoopte mij snel weer op de velden terug te zien. Mooi. Maar dat bericht was duidelijk een initiatief van zijn club en niet van hem persoonlijk, want nadien heeft hij nooit nog geïnformeerd naar mijn herstel."

POLL: Kan STVV winnen van Club?

Meest recent

Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

8
8
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

35
35
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

24
24
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

12
12
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

47
47
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

373
373
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

277
277
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

59
59
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

569
569
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

976
976
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

41
41
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

180
180
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

159
159
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

45
45
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

143
143
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

599
599
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

230
230
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

84
84
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

24
24
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

146
146

Meer sportnieuws