Ajax-toptalent weldra naast Lukaku?

door
Ajax-toptalent weldra naast Lukaku?

Bij Ajax kijkt men terug op een seizoen om snel te vergeten. De Amsterdammers eindigden tweede in de competitie en stelden zowel in de bekercompetitie als op Europees vlak enorm teleur. Met het oog op volgend seizoen lijkt men op de koop toe afscheid te moeten nemen van (enkele) topspelers. 


Onlangs raakte bekend dat Justin Kluivert wil vertrekken bij Ajax. De jongeling liet bij vlagen zien dat hij over heel wat talent beschikt, en zou nu al onmiddellijk de stap richting een grote competitie willen zetten. Zo stelde hij Mino Raiola aan als zaakwaarnemer, iets wat hem ongetwijfeld in contact zal brengen met enkele grote clubs. Eerder maakte ook Ziyech al bekend dat hij wil vertrekken bij Ajax. 

Volgens het Algemeen Dagblad schermt Raiola met clubs als Manchester United om ervoor te zorgen dat Kluivert een nieuw contract krijgt bij de Amsterdammers. Daar wil de 19-jarige flankspeler de best betaalde speler worden. Iets wat men bij Ajax niet ziet zitten. Ondertussen is het wel algemeen geweten dat mensen als Raiola niet zo snel 'bluffen' met interesse van clubs als United. Kluivert zou dus wel eens heel snel naast Lukaku op het trainingsveld kunnen staan. 

POLL: Moet Kluivert naar United gaan?

Meest recent

Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

0
0
Hayen goudeerlijk: "We waren niet op niveau"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

28
28
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

186
186
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

591
591
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

13
13
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

129
129
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

260
260
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

385
385
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

87
87
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

159
159
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

660
660
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

130
130
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

317
317
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

496
496
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

266
266
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

67
67
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

204
204
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

294
294
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

223
223
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

751
751

Meer sportnieuws