Van Meir berekent: "Dat zal te veel zijn voor de titel"

door
Van Meir berekent:

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de titelstrijd weer razend spannend. Club Brugge is nog altijd leider, maar zag zijn voorsprong slinken tot twee punten op Anderlecht en vier op Standard. En dat terwijl Standard nog tegen Club én Anderlecht speelt.


Maar toch denkt Eric Van Meir dat de titel binnen is voor Club. "Ik heb het eens uitgerekend: als Club één van zijn laatste drie matchen wint, moet Anderlecht zeven op negen pakken en Standard negen op negen om nog kampioen te worden. Dat is te veel", denkt de analist in La Dernière Heure.

Voor plaats twee ziet hij Standard wel nog Anderlecht aftroeven. "Ondanks de 1-2 van Anderlecht op Club zondag, heeft Standard nog altijd meer vertrouwen en voor mij zijn ze dan ook favoriet donderdag."

POLL: Denk je dat Club nog kampioen zal worden?

Meest recent

Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

23
23
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

0
0
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

22
22
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

131
131
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

58
58
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

144
144
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

295
295
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

827
827
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

24
24
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

151
151
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

266
266
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

445
445
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

96
96
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

173
173
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

744
744
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

144
144
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

330
330
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

528
528
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

288
288
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

68
68

Meer sportnieuws