OFFICIEEL: Sa Pinto bevestigt vertrek bij Standard

door
OFFICIEEL: Sa Pinto bevestigt vertrek bij Standard

Standard heeft een turbulent seizoen op fraaie wijze kunnen afsluiten. De Rouches hadden de beker al op zak en zijn nu ook tweede geworden in de competitie. Uitstekend werk dus van coach Ricardo Sa Pinto, die desondanks wellicht toch moet vertrekken.


Zo heeft het er alle schijn van dat de Portugees weldra plaats moet maken voor Michel Preud'homme. Maar daarover wou hij meteen na de match nog niets kwijt, Sa Pinto had immers nog iets voorbereid. "Ik had een fantastische groep met geweldige spelers en wil hen en mijn volledige staff bedanken. Het was een plezier om dag in dag uit met hen te werken. Of ik daarmee wil zeggen dat dit een afscheid is? We zullen zien. Ik vertel er meer over tijdens de persconferentie."

Op de bewuste persconferentie liet hij echter niets aan de verbeelding over. Zo bevestigde hij zijn vertrek op Standard. "Ik hou van deze club. Ik heb een paar doelen bereikt, dingen gewonnen. In mijn eerste seizoen deden we meer wat de mensen dachten. Zo is voetbal. Soms kan je niet verder, er zijn beslissingen die je maakt en ondergaat. Jammer genoeg ga ik niet verder als coach van Standard. Het is niet iets wat ik wou. Maar dit is het moment om niet door te gaan", werd hij geciteerd door HLN.

POLL: Standard moest vasthouden aan Sa Pinto ...

Meest recent

KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

0
0
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

10
10
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

90
90
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

51
51
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

72
72
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

75
75
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

383
383
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

78
78
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

130
130
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

100
100
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

246
246
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

150
150
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

95
95
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

182
182
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

77
77
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

180
180
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

36
36
Karetsas spreekt heldere taal over vertrek bij Genk

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een sleutelduel in de titelstrijd en krijgt dan het bezoek van ...

379
379
Sensatie bij Anderlecht? "Ik zie Lukaku de club overnemen"

RSC Anderlecht blijft op sportief vlak door moeizame tijden gaan, toch zijn er enkele elementen waar ...

953
953

Meer sportnieuws