'Na Courtois pakt VRT uit met nog vrouwelijke analist tijdens WK'

door
'Na Courtois pakt VRT uit met nog vrouwelijke analist tijdens WK'

Enkele jaren geleden pakte de VRT als eerste in België uit met een vrouwelijke analiste en ondertussen is Imke Courtois een vaste waarde geworden in het medialandschap. Ook het komende WK zal ze analyseren voor de openbare omroep en daarbij krijgt ze gezelschap van een tweede vrouw.


De VRT zal immers ook Heleen Jacques inschakelen als analyste, weet Het Nieuwsblad. In tegenstelling tot Courtois is de 30-jarige Jacques wél nog actief als speelster. Het voorbije seizoen kwam ze uit voor Anderlecht, dat de landstitel veroverde bij de vrouwen.

Jacques is ook een vaste waarde bij de Red Flames, de nationale damesploeg. Daarvoor verzamelde ze al 84 caps, waarin de verdedigster goed was voor twee doelpunten.

POLL: Goede keuze van de VRT?

Meest recent

Lierse pakt uit en plukt talent weg bij Schalke

Voor de meeste clubs in de Challenger Pro League zit het seizoen er al op. Dat geldt ook voor ...

8
8
'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

Het belooft een drukke transferzomer te gaan worden voor Club Brugge. Na de uitstekende campagne in ...

101
101
'Anderlecht kan cashen: prijskaartje bekend'

Anderlecht is de voorbije maanden al behoorlijk actief geweest met het oog op volgend seizoen. Met ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Anderlecht verliest Dolberg'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
KRC Genk komt met zéér verrassend statement over refs

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden bijna heel het seizoen aan ...

241
241
‘Antwerp-fans horen groot nieuws over Toby Alderweireld’

Toby Alderweireld is een held bij Royal Antwerp FC. Na zijn terugkeer naar de Belgische velden won ...

274
274
‘KAA Gent-sterkhouder legt transferkaarten op tafel’

KAA Gent hoopt nog steeds om Europees voetbal over de streep te trekken, maar de nul op zes tegen ...

50
50
Crisisoverleg na straffe uitspraken Fink? De Condé reageert

Thorsten Fink verraste na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC met enkele ferme uitspraken. De Duitse ...

155
155
'De Bruyne zet iedereen op het verkeerde been met toekomst'

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Dat is de hamvraag. De Rode Duivel verlaat aan het einde ...

113
113
‘Anderlecht legt alle eieren in mandje van toptalent’

RSC Anderlecht neemt het donderdag op tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit strijdt met The Great Old om ...

281
281
'Slot krijgt monstercadeau van 175 miljoen bij Liverpool’

Arne Slot wordt op handen gedragen door de supporters van Liverpool. De Nederlandse oefenmeester ...

109
109
'Vertonghen verrast met nieuwe rol bij Anderlecht'

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De voormalige Rode Duivel ligt al ...

772
772
Willem II stuurt Peter Maes pijnlijk de laan uit

Het huwelijk tussen Willem II en Peter Maes is ten einde. De 60-jarige Belgische oefenmeester werd ...

151
151
'Spectaculaire wending Ancelotti: multi-miljoenenbod op tafel'

Het heeft er alle schijn van dat Carlo Ancelotti op weg is naar de uitgang bij Real Madrid. De ...

75
75
Genkse basiself op zijn kop? Fink maakt duidelijk statement

KRC Genk staat zaterdagavond voor een cruciale wedstrijd op het veld van Union SG. Na de recente 1 ...

212
212
Lastig dilemma Hayen: 'Brugse verrassing in bekerfinale'

Club Brugge wil donderdag voorlopig weer beslag leggen op de koppositie in de Champions' Play-Offs ...

422
422
Vroegtijdig vertrek Milicevic? 'Gent-bestuur hakt knoop door'

KAA Gent is bezig aan een bedroevende campagne in de Champions' Play-Offs. De druk op coach Danijel ...

478
478
'Club Brugge slaat toe met razende doelpuntenmachine'

Club Brugge bereidt zich voor op het mogelijke vertrek van Ferran Jutglà en heeft zijn zinnen ...

912
912
'Lichten op groen: sensationele transfer De Bruyne'

Sinds Kevin De Bruyne aankondigde dat hij na het seizoen vertrekt bij Manchester City, draait het ...

690
690
Geen risico: Hasi gooit elftal overhoop voor duel op Antwerp

RSC Anderlecht leeft al volop toe naar de bekerfinale van aanstaande zondag, de belangrijkste ...

366
366

Meer sportnieuws