TRANSFERUURTJE 1/2: 'Standard gaat voor stunt, koude douche Hazard'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Standard gaat voor stunt, koude douche Hazard'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Lazar Markovic kan deze zomer mogelijk toch nog terugkeren naar de Jupiler Pro League. Volgens Sky Sports zou Standard immers bij Liverpool zijn komen aankloppen voor de (huur)voorwaarden van de Serviër. Hoe concreet deze contacten zijn is niet bekend, ook Olympiakos trekt nog steeds aan zijn mouw. Voor Anderlecht lijkt de winger geen optie meer.

Abdoulay Diaby wil absoluut vertrekken bij Club Brugge en heeft verschillend opties op zak. Na Stade Reims, Bordeaux en FC Nantes heeft nu ook Saint-Etienne interesse in de spits, dat schrijft HLN. Volgens de bekende journalist Alfredo Pedulla zou Club verder een akkoord gevonden hebben met het Italiaanse Salernitana omtrent de transfer van Ahmed Touba.

Volgens Het Laatste Nieuws werd de Tsjechische verdediger Michael Lüftner aangeboden in Gent, maar de Buffalo's hebben geen interesse in de verdediger van FC Kopenhagen. Nederlandse media weten dan weer dat AA Gent wél interesse heeft in Kingsley Ehizibue van PEC Zwolle. Er is ook Duitse interesse voor de rechterflankverdediger.

BUITENLAND
Volgens AS kan Eden Hazard zijn droomtransfer helemaal vergeten. Het bestuur van Real Madrid zou er in samenspraak met coach Julen Lopetegui voor hebben gekozen om Isco het vertrouwen te gunnen en de ontwikkeling van Marco Asensio te vrijwaren. Daarom werd de stekker uit de onderhandelingen getrokken. Bij Chelsea zou hij nu wel de aanvoerdersband krijgen, maar dat is slechts een schrale troost.

Heel verrassend nieuws uit Turkije. Het Spaanse Valencia wil Henry Onyekuru, ondanks zijn recente uitleenbeurt aan Galatasaray, definitief aan zich binden. De Spanjaarden willen hem een vijfjarig contract aanbieden en zijn huurcontract bij Galatasaray verbreken, zo meldt het Turkse Sporx. Of moederclub Everton hiermee akkoord zal gaan valt echter te betwijfelen.

POLL: Hazard moet proberen een transfer naar een andere ploeg af te dwingen ...

Meest recent

'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

5
5
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

43
43
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

166
166
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

248
248
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

209
209
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

577
577
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

288
288
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

125
125
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

154
154
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

250
250
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

144
144
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

135
135
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

288
288
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

120
120
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

433
433
TRANSFERUURTJE: 'Kompany shopt in Genk, sensatie De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

488
488
Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

Chelsea haalde Mike Penders voor een slordige 20 miljoen euro binnen, maar de Belgische ...

321
321
Courtois blinkt uit en roept ferme waarschuwing naar Barça

Thibaut Courtois was zéér belangrijk in de derby tegen Getafe. De Koninklijke won met ...

59
59
Straffe transferwending Dolberg na Anderlecht-vierklapper?

Kasper Dolberg was na zijn blessure nog op zoek naar zijn beste vorm, maar in de Champions Play-Offs ...

881
881
Clash met Club Brugge: Geraerts geeft Union gouden tip

Door de één op negen van KRC Genk in de voorbije weken kreeg de titelstrijd in de ...

538
538

Meer sportnieuws