'Struikelblok duikt op in transferdossier Refaelov'

door
'Struikelblok duikt op in transferdossier Refaelov'

Bij Club Brugge willen ze nog een resem overbodige spelers van de hand doen. Guy Luzon, ex-trainer van Standard, wil hen alvast helpen door een routinier weg te plukken uit Brugge. Zo keert Lior Refaelov mogelijk terug naar zijn geboorteland.


Luzon is momenteel trainer van Beitar Jeruzalem en hij hoopt Refaelov naar de club te halen, maar enkel als het financieel mogelijk is. De ervaren middenvelder werd al aan Standard gelinkt, maar tot dusver kwam er nog geen oplossing. De aanvaller traint alvast op individuele basis in afwachting van zijn transfer.

UPDATE 15/08
Volgens het Israëlische One heeft Beitar inmiddels ook een officieel voorstel bij Club Brugge ingediend en wacht de club nu op een antwoord. Geeft de Belgische landskampioen groen licht, dan kunnen de onderhandelingen met Refaelov zelf beginnen. En dat zou volgens het medium een struikelblok kunnen vormen.

De verwachting is immers dat Refaelov zekerheid wil en een contract van drie seizoenen zal eisen. Dat ligt dan weer moeilijk bij Beitar. Deels vanwege het financiële aspect, maar ook omdat Refaelov inmiddels alweer 32 jaar is. Een doorbraak in zijn transferdossier lijkt dus niet voor morgen.

POLL: Club kon Refaelov dit seizoen nog goed gebruiken ...

Meest recent

'Grote kuis bij AA Gent: trio bij grof huisvuil gezet'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Op het veld van aartsrivaal ...

23
23
'Solden bij Club Brugge: Europese grootmachten op de loer'

In de jacht op de dubbel is het stilaan money time voor Club Brugge, maar achter de schermen begint ...

94
94
Hasi houdt adem in: sterkhouder Anderlecht in de lappenmand

RSC Anderlecht kan donderdag definitief afstand nemen van Antwerp in de strijd om de vierde plek, ...

64
64
'Hayen hakt knopen door: twee wissels bij Club Brugge'

Na de magere een op zes tegen Union wil Club Brugge donderdag in eigen huis de rug rechten tegen AA ...

110
110
Hasi deelt ook dubbele opsteker uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht slikte zopas nog maar eens een bittere pil uit de ziekenboeg, want het seizoen van ...

92
92
Hayen komt met update over Vanaken, Mignolet en Nilsson

Club Brugge kreeg de voorbije week een tik in de strijd om een nieuwe titel. Het pakte slechts ...

196
196
'Anderlecht krijgt onverwachte mokerslag uit ziekenboeg'

Bij Anderlecht zijn alle blikken gericht op komende zondag, want dan hopen ze in de bekerfinale ...

239
239
‘Droomaanwinst voor Kompany: megacontract ligt klaar’

Komend weekend kan Vincent Kompany met Bayern München zich verzekeren van de titel in de ...

65
65
"De Rode Duivels? Dat had ik zeker overwogen"

De voorbije jaren grepen de Rode Duivels naast heel wat spelers die ons land op dit moment heel goed ...

53
53
'Westerlo sluit zeer straffe transferdeal af met MLS-club'

Bij KVC Westerlo staat er heel wat te gebeuren. De Kemphanen gaan mogelijk een lucratieve ...

95
95
Boskamp wild van mogelijke JPL-transfer bij Feyenoord

Dezer dagen is Johan Boskamp niet meer te zien op de Belgische televisieschermen, maar dat betekent ...

66
66
Odoi spreekt duidelijke taal over afscheid bij Antwerp

Bij Antwerp heerst er nog heel wat onzekerheid voor volgend seizoen. Heel wat spelers dreigen te ...

166
166
Lierse pakt uit en plukt talent weg bij Schalke

Voor de meeste clubs in de Challenger Pro League zit het seizoen er al op. Dat geldt ook voor ...

53
53
'Exit Jutgla bij Club Brugge: dit team gaat all-in'

Het belooft een drukke transferzomer te gaan worden voor Club Brugge. Na de uitstekende campagne in ...

358
358
'Anderlecht kan cashen: prijskaartje bekend'

Anderlecht is de voorbije maanden al behoorlijk actief geweest met het oog op volgend seizoen. Met ...

476
476
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Anderlecht verliest Dolberg'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

405
405
KRC Genk komt met zéér verrassend statement over refs

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden bijna heel het seizoen aan ...

519
519
‘Antwerp-fans horen groot nieuws over Toby Alderweireld’

Toby Alderweireld is een held bij Royal Antwerp FC. Na zijn terugkeer naar de Belgische velden won ...

708
708
‘KAA Gent-sterkhouder legt transferkaarten op tafel’

KAA Gent hoopt nog steeds om Europees voetbal over de streep te trekken, maar de nul op zes tegen ...

84
84
Crisisoverleg na straffe uitspraken Fink? De Condé reageert

Thorsten Fink verraste na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC met enkele ferme uitspraken. De Duitse ...

258
258

Meer sportnieuws