FC Barcelona scoort acht keer na vroege achterstand

door
FC Barcelona scoort acht keer na vroege achterstand

FC Barcelona heeft zondagavond indruk gemaakt in de Spaanse Primera División. Zelfs een bliksemstart van het gepromoveerde Huesca kon de Catalanen niet van de wijs brengen in Camp Nou: 8-2.


Zonder Thomas Vermaelen begon Barcelona dramatisch aan het duel. Het verrassende Huesca trof direct doel bij de eerste aanval van de avond. Een voorzet werd bij de tweede paal doorgekopt tot Cucho, die met succesvol een voetje tegen de bal kreeg: 0-1. Huesca mocht ruim tien minuten genieten van deze stand, maar daarna ging het rap. Lionel Messi poetste de achterstand weg na een fenomenale actie en een eigen doelpunt van Jorge Pulido zorgde zelfs voor een voorsprong.

Luis Suárez produceerde vervolgens ook nog de 3-1 op aangeven van Jordi Alba, al dan niet in buitenspelsituatie. Álex Gallar maakte het ook daarna nog spannend door de 3-2 binnen te werken. Verder liet Barça het niet meer komen. Na een inzet van Messi op de lat maakte Ousmane Dembélé de 4-2, nam Ivan Rakitic de vijfde voor zijn rekening met een heerlijke uithaal, waarna Messi, Alba en Suárez (strafschop) de 8-2 eindstand op het bord brachten. Met negen punten uit drie duels is Barça nog foutloos. Dat geldt ook voor aartsrivaal Real Madrid.

Scoreverloop:
0-1 (3') Cucho
1-1 (16') Lionel Messi
2-1 (24') Jorge Pulido (eigen doelpunt)
3-1 (39') Luis Suárez
3-2 (42') Alex Gallar
4-2 (48') Ousmane Dembélé
5-2 (52') Ivan Rakitic
6-2 (61') Lionel Messi
7-2 (81') Jordi Alba
8-2 (90') Luis Suárez (strafschop)

POLL: Is Barça de grote titelfavoriet?

Meest recent

Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

30
30
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

0
0
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

25
25
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

139
139
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

59
59
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

151
151
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

300
300
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

837
837
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

24
24
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

151
151
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

266
266
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

447
447
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

96
96
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

173
173
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

754
754
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

145
145
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

330
330
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

529
529
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

289
289
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

68
68

Meer sportnieuws