Milan pakt uit en haalt 'nieuwe De Bruyne' naar San Siro

door
Milan pakt uit en haalt 'nieuwe De Bruyne' naar San Siro

AC Milan wil de Europese top weer te gaan bestormen in de aankomende jaren en is bereid om veel geld uit te geven aan de komst van nieuwe spelers. Eén van die aanwinsten moet de gegeerde Braziliaan Lucas Paquetá worden. Hij komt over van Flamengo voor 35 miljoen euro.


Directeur Bruno Spindel vertelt aan verschillende Braziliaanse media immers dat de topclub het bod van de Milanezen hebben geaccepteerd. "We wilden Paquetá eigenlijk langer houden en met hem verlengen, maar hij wil graag voetballen in Europa. Voetballen in Europa is voor veel spelers een droom, net als spelen in de Champions League. En nu voetballen voor Milan, een gigantische club. Minimaal tien clubs klopten op de deur en de aanbieding van Milan was de beste."

Onder meer FC Barcelona werd nadrukkelijk gelinkt aan de 21-jarige. De middenvelder wordt in zijn eigen land dan ook hoog ingeschat. " Hij heeft alles in huis om geschiedenis te schrijven. Hij is vergelijkbaar met Kevin De Bruyne en Luka Modric gezien zijn dynamiek en de impact die hij weet te maken", vertelde zijn coach Dorival Junior onlangs nog.

POLL: Welke ploeg vindt u momenteel het sterkst?

Meest recent

"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

10
10
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

32
32
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

71
71
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

104
104
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

28
28
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

117
117
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

59
59
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

269
269
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

43
43
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

283
283
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

982
982
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

93
93
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

458
458
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

299
299
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

459
459
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

304
304
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

531
531
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

397
397
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

477
477
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

116
116

Meer sportnieuws