Zorgen voor Antwerp: dubbele blessurepech in voorlinie

door
Zorgen voor Antwerp: dubbele blessurepech in voorlinie

Royal Antwerp presteert momenteel een stuk boven de verwachtingen: ze bekleden de tweede plaats in het klassement. Toch kampt de Great Old met een aantal problemen in aanvallend opzicht.

Het is namelijk zeer twijfelachtig of Lior Refaelov tijdig fit geraakt voor de topper van zaterdag met Antwerp tegen Sint-Truiden. De middenvelder kampt met een hamstringblessure en trainde deze week nog niet, ook vandaag bleef hij binnen. Met nog twee dagen voor de wedstrijd wordt het een race tegen de tijd om de Israeli tijdig fit te krijgen. Als Refaelov ook vandaag het veld niet opkomt, is de kans bijna onbestaande dat hij zaterdag kan spelen.

Ook flankaanvaller Amara Baby is out met een blessure. Hij zal in 2018 niet meer op de Belgische velden te bespeuren zijn. De 29-jarige winger liep tegen AA Gent een scheurtje in de quadriceps op en is drie tot vier weken buiten strijd. De Senegalees stond in Gent nog maar voor de tweede keer sinds zijn transfer van Charleroi in de basis, maar moet zich nu dus richten op 2019.

POLL: Mag Antwerp dromen van de titel in de Jupiler Pro League?

Meest recent

Ex-Red Flame met schokkend nieuws: "In kunstmatige coma"

Vorig jaar kwam Tine Schryvers met een schokkende onthulling. De voormalige Red Flame liet weten dat ...

0
0
Vanderbiest spreekt duidelijke taal over job bij KV Mechelen

Na een nul op zes hoopt KV Mechelen zich zaterdag te herpakken in Westerlo. Dat zal nodig zijn, ...

21
21
Grote prive onthulling over AZ-speler: "Uit betrouwbare bron"

Vorige maandag greep AZ op het nippertje naast zijn eerste prijs op twaalf jaar tijd. In de finale ...

23
23
WK-ambitie stuurt potentiële Duivel richting nieuwe club

Voor zijn eerste interlands als bondscoach haalde Rudi Garcia in maart meteen vier nieuwe spelers ...

20
20
'Westerlo knoopt gesprekken aan: transfer van 10 miljoen'

Westerlo investeerde de voorbije jaren stevig in zijn spelerskern, maar begint daar alsmaar meer de ...

28
28
'Plotse droomjob voor Alfred Schreuder'

In 2022 loodste Alfred Schreuder nog Club Brugge naar de titel, maar daarna ging zijn ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

507
507
Union kraakt Club Brugge mentaal: “Onder de huid kruipen"

Union SG heeft de titelstrijd volledig opengegooid. Drie paarden racen nog om de eindwinst: Union ...

133
133
Kompany botst opnieuw met journalist: “Ongelooflijk”

Vincent Kompany kan komende speeldag in de Bundesliga al kampioen worden, maar de Belgische ...

149
149
Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

Club Brugge was sterk begonnen aan de Champions Play-Offs, maar kreeg in het Jan Breydelstadion ...

301
301
Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien ...

262
262
Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

271
271
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

313
313
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

190
190
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

84
84
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

103
103
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

775
775
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

487
487
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

221
221
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

151
151

Meer sportnieuws