Huyck laat zich uit over Veljkovic en degradatie Waasland Beveren

door
Huyck laat zich uit over Veljkovic en degradatie Waasland Beveren

Dirk Huyck, voorzitter van Waasland Beveren, was één van de spilfiguren in het schandaal rond matchfixing. Hij zou zich hebben laten overhalen door Veljkovic en KV Mechelen om de laatste wedstrijd van vorig seizoen met opzet te verliezen. Intussen mocht hij zijn taken bij de Waaslanders hervatten, en kwam hij ook een eerste keer terug op het voorval.

Zo stelt hij in Het Nieuwsblad dat hij niets zou hebben misdaan: “We (Huyck en Veljkovic) hadden wel eens contact over sportieve zaken, en dat was in de interieurzaak van mijn vrouw. Omdat je daar discretie hebt. Gelukkig zijn er die telefoontaps, die achteraf zullen bewijzen dat er niets strafrechtelijk gebeurd is.”

Hij vreest dan ook niet voor een degradatie van zijn club: “Als de logica gerespecteerd wordt, zal Waasland-Beveren nooit gestraft worden. Nooit. Als dat gebeurt, zou ik dat absoluut niet begrijpen. Maar we zullen zien hoe de bond het onderzoek interpreteert. Ik ben fier op mezelf, ondanks de intriges al die jaren, dat ik altijd rechtdoorzee ben gebleven. Wacht het onderzoek af en u zult me ook met andere ogen bekijken.”

POLL: Zal Waasland Beveren in de problemen komen?

Meest recent

Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

0
0
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

18
18
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

25
25
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

75
75
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

68
68
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

468
468
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

120
120
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

93
93
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

603
603
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

192
192
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

248
248
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

112
112
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

120
120
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

838
838
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

549
549
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

146
146
Emotionele beelden: Lotto Park omarmt zieke jongedame

Anderlecht en Antwerp blijven ook na speeldag vier nog zonder zege in deze Play-Offs. Beide ploegen ...

170
170

Meer sportnieuws