Obradovic geeft sneer richting Vanhaezebrouck

door
Obradovic geeft sneer richting Vanhaezebrouck

Hij heeft er lang moeten op wachten. Van 18 april 2018 om precies te zijn. Ivan Obradovic genoot onder Hein Vanhaezebrouck geen vertrouwen meer, maar onder Fred Rutten mocht hij meteen starten tegen AA Gent.


Onder Vanhaezebrouck werd de Serviër zelfs naar de B-kern verwezen. "Drie dagen voor de afreis naar het oefenkamp in Spanje heb ik telefoon gekregen dat ik opnieuw tot de A-kern behoor. Het deed deugd om nog eens 90 minuten te kunnen spelen."

De Serviër sneerde ook eens naar zijn ex-trainer. "De communicatie met de nieuwe trainer is goed. Net als van een aantal andere anciens verwacht hij van mij dat ik de jongeren stuur. Ja, de voorbije maanden waren bijzonder zwaar. Maar ik ben nog steeds dezelfde speler. Deze trainer gelooft wél in mij," besloot Obradovic aan Het Laatste Nieuws.

POLL: Verdient Obradovic zijn basisplaats?

Meest recent

'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

16
16
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

202
202
Beerschot zet Kortrijk met één been in Challenger Pro League

Beerschot en KV Kortrijk speelden vanavond tegen elkaar op het Kiel. Vooral voor KVK was dit een ...

91
91
Update Real Madrid: “We gaan spelen tegen FC Barcelona “

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

423
423
De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

78
78
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

240
240
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

42
42
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

69
69
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

32
32
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

38
38
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

319
319
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

90
90
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

140
140
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

147
147
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

762
762
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

177
177
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

348
348
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

279
279
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

504
504
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

700
700

Meer sportnieuws