OFFICIEEL: Andrijasevic rondt verrassende transfer af

door
OFFICIEEL: Andrijasevic rondt verrassende transfer af

In de zomer van 2017 verbrak AA Gent zijn eigen transferrecord om een nieuwe spelmaker aan te trekken. Zo legde het een slordige 4 miljoen euro op tafel om Franko Andrijasevic over te nemen van HNK Rijeka. Maar de Kroaat kon zijn hoge transfersom op geen enkel moment rechtvaardigen.

Zowel onder Hein Vanhaezebrouck als onder Yves Vanderhaeghe en nu ook bij Jess Thorup, kon Andrijasevic geen aanspraak maken op een basisplaats. De spelmaker is dan ook overbodig en staat nu voor een verrassende transfer. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de Kroaat bij Waasland-Beveren aan de slag gaat. De deal zou woensdag zelfs al beklonken willen worden.

WB zou zo'n 200.000 euro betalen om hem een half seizoen te huren, waarbij Gent zijn pittige salaris zal blijven door betalen. Doel van de transfer lijkt dan ook dat Andrijasevic zich op de Freethiel weer in de kijker kan spelen en zijn marktwaarde kan opkrikken met oog op een mogelijke zomertransfer. Daarom werd ook geen aankoopoptie voorzien.

UPDATE 23/01
De opvallende transfer is nu ook helemaal rond. Waasland-Beveren bevestigt dat het Andrijasevic tot het einde van het seizoen huurt van AA Gent. "De club is heel opgetogen met de komst van Franko. We kijken ernaar uit om van zijn kwaliteiten te kunnen genieten. Andrijasevic zal aantreden met het nummer 31. Normaal gezien zal hij komende zaterdag reeds speelgerechtigd zijn", klinkt het.


POLL: Zal hij bij Waasland-Beveren wel potten breken?

Meest recent

'Club Brugge doet voorstel, publiekslieveling twijfelt'

Club Brugge kan mits een zege tegen Union SG een enorme stap naar een volgende landstitel zetten. ...

9
9
Crisis bij AA Gent: "Dit is onaanvaardbaar"

AA Gent verloor met 5-0 van RSC Anderlecht. De Buffalo's spelen dramatisch en zondag moeten ze ...

32
32
Lokeren-Temse neemt gedwongen afscheid van clubicoon

Lokeren-Temse leefde weer helemaal op onder Stijn Vreven. De club is ondertussen ook bezig met ...

20
20
'Simic kan kassa Anderlecht vullen: twee clubs dringen aan'

RSC Anderlecht gaat in de zomer de kern opfrissen. De club gaat ook spelers van de hand doen en ...

176
176
Hayen bonjourt publiekslieveling genadeloos buiten

Michal Skoras, ooit publiekslieveling onder coach Nicky Hayen, lijkt bij Club Brugge op een zijspoor ...

201
201
'JPL-club gaat voor transferstunt bij RB Leipzig'

KVC Westerlo wil zich profileren als een club waar binnen- en buitenlandse talenten speelkansen ...

25
25
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat ...

274
274
Dolberg leeft op: "Anders was ik boos geweest"

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent en de fans konden nog eens trots zijn op hun ploeg. Kasper ...

137
137
KRC Genk in de problemen: "Dat gaan we niet toelaten!"

KRC Genk laat voorlopig geen goede indruk achter in de Play-Offs. Ze speelden 1-1 op het veld van ...

147
147
Anderlecht slaat toe: "Potentieel Champions League-niveau"

RSC Anderlecht heeft na Cédric Hatenboer met Mihajlo Cvetković een tweede zomeraanwinst ...

150
150
Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

397
397
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

911
911
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

364
364
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

66
66
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

251
251
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

207
207
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

690
690
Waarom Leoni en Onyedika géén schorsing kregen voor 'tweede bal'

Het incident met de tweede bal in de partij tussen KRC Genk en Union SG is niet zonder gevolgen ...

228
228
'Amorim heeft genoeg gezien: zestal de deur gewezen'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

148
148
Grote zondebok bij schabouwelijk Gent: "Wat een schande!"

RSC Anderlecht kon zich woensdagavond geen misstap permitteren in de thuiswedstrijd tegen AA Gent. ...

362
362

Meer sportnieuws