Louwagie in de wolken: "Met eigen ogen gezien hoe goed hij is"

door
Louwagie in de wolken:

AA Gent wil mooie dingen laten zien in Play-Off I en bereidt zich ondertussen ook voor op bekerfinale tegen KV Mechelen, die wordt afgewerkt op één mei. Maar het bestuur zit in tussentijd niet stil, zo werd donderdag de eerste zomertransfer officieel voorgesteld. Zoals eerder bekend geraakte, komt Jan Van den Bergh na het seizoen over van Beerschot Wilrijk.


De verdediger wist zichzelf in de kijker te spelen bij Gent tijdens de bekermatch van Beerschot in de Ghelamco Arena. En zo ging de bal aan het rollen. "Die bekermatch was dan ook een goed moment om met onze eigen ogen te zien hoe goed hij was. Ik herinner me dat hij tegen Yaremchuk stond, die toch niet traag is en dat hij dat goed deed", is manager Michel Louwagie enthousiast op de clubwebsite.

Na die desbetreffende wedstrijd werd Van den Bergh uiteraard nog verder gescout en de rapporten bleken positief. "Na die match zijn we Jan intensiever gaan volgen en kort daarna besloten we hem een contract te geven. Zijn carrière steekt ook goed in elkaar, hij bouwde stelselmatig op: Westerlo, dan Heist en tot slot onbetwist titularis bij Beerschot-Wilrijk. Via via hoorden we ook heel positieve commentaren over zijn mentaliteit. Iets wat ons veel vertrouwen gaf."

POLL: Is Louwagie nog steeds de juiste manager voor Gent?

Meest recent

Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

11
11
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

45
45
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

52
52
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

380
380
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

107
107
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

74
74
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

558
558
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

187
187
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

235
235
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

106
106
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

118
118
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

816
816
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

185
185
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

543
543
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

144
144
Emotionele beelden: Lotto Park omarmt zieke jongedame

Anderlecht en Antwerp blijven ook na speeldag vier nog zonder zege in deze Play-Offs. Beide ploegen ...

167
167
Smets legt de vinger op de wonde bij KRC Genk

KRC Genk verloor met 1-2 van Union SG en likt zijn wonden. Verdediger Matte Smets kon ook niet ...

247
247
Club Brugge kampioen? Hayen spreekt duidelijke taal

Na vier speeldagen heeft Club Brugge de macht gegrepen in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart won ...

316
316

Meer sportnieuws