Celtic-coach reageert: Boyata volgend seizoen in Bundesliga?

door
Celtic-coach reageert: Boyata volgend seizoen in Bundesliga?

Dedryck Boyata kende een meer dan behoorlijk WK en had gehoopt dat in de zomer te verzilveren met een knappe transfer. Maar uiteindelijk bleef hij gewoon bij Celtic Glasgow. Al is de kans reëel dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Schotse topclub alweer gespeeld heeft.


De verdediger heeft immers een scheur in de hamstrings opgelopen, de verwachting is dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. En wellicht keert hij ook na het tussenseizoen niet meer terug naar Schotland. Het contract van Boyata loopt immers af en ondanks verschillende pogingen van Celtic weigerde hij te verlengen.

Het Duitse BILD is er nu van overtuigd dat zijn toekomst in de Bundesliga ligt. Zo zou Boyata aan de slag gaan bij Herta Berlijn. De subtopper staat momenteel tiende in de Bundesliga, maar heeft het potentieel om flink te groeien. Bovendien worden de thuiswedstrijden afgewerkt in het indrukwekkende Olympisch stadion.

UPDATE 07/04
De berichten omtrent de nakende transfer van Boyata zijn inmiddels ook tot in Schotland geraakt. Maar Celtic-coach Neil Lennon is duidelijk, volgens hem is er nog geen sprake van een akkoord. "Dedryck was vandaag nog hier en ik ben niet op de hoogte van een akkoord met Herta. Het zou me weliswaar niet verbazen als er interesse komt van grote ploegen. Maar ik hoop nog steeds dat we hem kunnen overtuigen om hier te blijven", klonk het bij The Daily Mail.

POLL: Boyata is veel te lang in Schotland gebleven ...

Meest recent

Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

42
42
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

166
166
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

138
138
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

30
30
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

203
203
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

156
156
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

325
325
Waarom Leoni en Onyedika géén schorsing kregen voor 'tweede bal'

Het incident met de tweede bal in de partij tussen KRC Genk en Union SG is niet zonder gevolgen ...

125
125
'Amorim heeft genoeg gezien: zestal de deur gewezen'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

92
92
Grote zondebok bij schabouwelijk Gent: "Wat een schande!"

RSC Anderlecht kon zich woensdagavond geen misstap permitteren in de thuiswedstrijd tegen AA Gent. ...

286
286
'Club Brugge nóg rijker: sterkhouder brengt veelvoud op'

De regerende landskampioen mocht dit seizoen als eerste Belgische club deelnemen aan de vernieuwde ...

594
594
'Ederson volgt De Bruyne naar exit: City duidt opvolger aan'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

125
125
'Anderlecht-drama: toptransfer Dolberg op de klippen'

Kasper Dolberg werd gezien als een absolute topper bij Anderlecht, vergeleken met clubiconen als ...

475
475
Antwerp - KRC Genk: Fink gooit middenveld door elkaar

Hoogspanning op de Bosuil. Als Royal Antwerp FC nog iéts van het seizoen wil maken, dan moet ...

83
83
Anderlecht - AA Gent: veel wissels bij beide teams

RSC Anderlecht en AA Gent zijn zwak begonnen aan de Play-Offs. De twee duels tussen de twee teams ...

93
93
'Anderlecht aast op verrassend vertrek van aanvaller'

RSC Anderlecht gaat in de zomer héél veel transfers afronden. Vandaag liet Anderlecht ...

399
399
Pocognoli komt nog laatste keer terug op 'balincident'

De voorbije dagen stond Union in het oog van de storm. De Brusselaars gooiden de titelstrijd dan wel ...

94
94
Anderlecht legt nieuwe Debast onder contract

Anderlecht beleeft een moeilijk seizoen met tot dusver uitermate tegenvallende play-offs, maar ...

142
142
RWDM bevestigt trainersnieuws met nóg een twist

Bij RWDM willen ze hun verblijf in 1B absoluut tot een jaar beperken. Na het mislopen van de ...

56
56
'Liverpool wint titanenstrijd met Man City en Real Madrid'

Liverpool kan mogelijk woensdagavond al de champagne ontkurken. Als Arsenal zou verliezen van ...

95
95

Meer sportnieuws