BREAKING: Malinovskyi krijgt dan toch geen schorsing

door
BREAKING: Malinovskyi krijgt dan toch geen schorsing

Zeven speeldagen, dat blijft de schorsing die bondsprocureur Kris Wagner eist voor Ruslan Malinovskyi na diens rode kaart tegen AA Gent. De middenvelder van KRC Genk wordt ervan beschuldigd opzettelijk nagetrapt te hebben in het gezicht van Birger Verstraete.


Dat ontkende Malinovskyi zelf uiteraard in alle toonaarden. "Ik probeerde de bal af te schermen aan de cornervlag, maar Verstraete trok me neer en ik belandde op mijn rug. Daarna raakte ik hem, maar er was geen enkele intentie om te kwetsen. Omdat ik viel, zag ik hem niet", verklaarde de speler zelf volgens Sporza op de zitting van de Geschillencommissie.

Philippe Clement trad hem bij. "
Ik geef mijn spelers altijd mee dat ze fair moeten spelen. Zowel bij Waasland-Beveren en Genk had ik de ploegen die het minste fouten maakten. Ik ben als coach heel streng over provocaties en incidenten. Ze weten dat zoiets niet mag gebeuren, dat heb ik ze heel duidelijk ingeprent."

UPDATE 19u26
Er is dan eindelijk een uitspraak gekomen. De Geschillencommissie heeft de middenvelder vrijgesproken en hij kan dus aantreden tegen Club Brugge. De bondsprocureur kan wel nog in beroep gaan. Dat meldt Het Nieuwsblad.

POLL: Terechte vrijspraak?

Meest recent

Liverpool ruikt titel: orkaan Salah blaast ook City omver

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC een reuzenstap richting de titel gezet. Daags na de ...

8
8
Anderlecht-titularis krijgt volle laag: "Hij speelt in toeristen-modus"

Zondagavond werd in de Jupiler Pro League in een rechtstreeks duel gestreden om de derde plaats. RSC ...

52
52
Vanaken maakt brandhout van Visser: "Lachwekkend"

Club Brugge heeft zondagmiddag een dure thuisnederlaag geleden. Op eigen veld ging de regerende ...

134
134
Genk bestolen bij penaltyfase? Vandenbempt en co duidelijk

Leider KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om optimaal te profiteren van de nederlaag van ...

226
226
Real naast Barça na clean sheet Courtois, sleutelrol Openda levert punt op

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zich weer op gelijke hoogte van leider FC Barcelona ...

21
21
Ook Genk struikelt: Gent pakt verdienstelijk punt in Cegeka Arena

KRC Genk heeft zijn eerste puntenverlies van 2025 geleden in de Jupiler Pro League. De leider bleef ...

141
141
Anderlecht-Union: Hubert en Pocognoli roteren níét met basiself

RSC Anderlecht en Union SG werden donderdagavond allebeid gewipt in de Europa League. Zondagavond ...

49
49
Opvallende wending: Anderlecht trekt strafmaatregel in extremis in

RSC Anderlecht werkt zondagavond de Brusselse derby tegen Union SG. Aanvankelijk zou tijdens die ...

164
164
Zware opdoffer Lukaku en co, Newcastle wint doelpuntenkermis

In de Italiaanse titelstrijd heeft SSC Napoli zondagmiddag een erg slechte zaak gedaan. Romelu ...

26
26
Verhaeghe wacht Visser persoonlijk op: "Niet onnozel doen"

Club Brugge vertoefde de voorbije dagen op roze wolk na de historische kwalificatie voor de 1/8ste ...

1378
1378
Uitsluiting Tzolis terecht? Analisten vellen verdict

Slechts enkele dagen na de Europese triomf op het veld van Atalanta, heeft Club Brugge een flinke ...

1171
1171
Brugse woede: Tzolis kookt over, Jan Breydel viseert Visser

Club Brugge heeft zondagmiddag een dure slipper gemaakt in de eigen Jupiler Pro League. De regerende ...

848
848
Standard haalt gedecimeerd Club genadeloos van roze wolk

Gaat Standard het 'mirakel' toch nog realiseren? De Rouches pakten deze namiddag uit met een ...

296
296
Fink kiest vervanger Penders, vier wissels bij AA Gent

KRC Genk is uitstekend bezig in de Jupiler Pro League en won sinds de jaarwissel al zijn ...

70
70
Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritiek fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

152
152
'Chelsea en City sturen scout voor Belgisch goudklompje'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

177
177
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

780
780
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

191
191
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

276
276
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

30
30

Meer sportnieuws