'Club onderhandelt mooie prijs voor eerste zomerse transfer'

door
'Club onderhandelt mooie prijs voor eerste zomerse transfer'

Bij Club Brugge is de focus momenteel gericht op de clash van komende zondag tegen KRC Genk. De Bruggelingen willen absoluut voorkomen dat Racing op hun veld kampioen speelt en willen bovendien zelf hun laatste kans op de titel grijpen. Maar terwijl Ivan Leko zijn manschappen klaarstoomt voor dit duel, werkt het bestuur ook al aan de kern voor volgend seizoen. 


Zo zou Blauw-Zwart zijn eerste zomeraanwinst al beet hebben. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat er een doorbraak is gekomen in het dossier rond Odilon Kossounou, daarover heersten ook al geruchten in de Zweedse media. De 18-jarige verdediger uit Nigeria geldt als een groot talent en verdedigde de voorbije maanden de kleuren van Hammarby. Club zou nu een een akkoord hebben gevonden over een transfersom van zo'n 3 miljoen euro, bonussen niet meegeteld. Voor de Zweden is dergelijk bedrag een clubrecord. 

Maandagavond zou Odilon al in ons land zijn aangekomen, manager Vincent Mannaert vertrok daarvoor zelfs speciaal vroegtijdig op het gala van de 'Profvoetballer van het Jaar'. Normaal gezien legt hij dinsdag zijn medische proeven af, waarna de deal helemaal kan afgerond worden. Met deze transfer troeft Club onder meer AA Gent en vooral KRC Genk af, die hun zinnen eveneens op de verdediger hadden gezet.

UPDATE 8/05
Volgens Het Nieuwsblad zou Kossounou dinsdag al zijn medische testen hebben afgelegd bij Club Brugge. Daarmee lijkt de huidige landskampioen hun eerste versterking met het oog op volgend seizoen vast te hebben. De krant weet wel dat de aankoopprijs niet 3 miljoen euro (zonder bonussen) zal bedragen, maar wel 2,8 miljoen euro exclusief bonussen. Een verschil van 200.000 euro op het eerdere vermelde transferbedrag. 

POLL: Is er nog meer defensieve versterking nodig bij Club?

Meest recent

Verhaeghe wacht Visser persoonlijk op: "Niet onnozel doen"

Club Brugge vertoefde de voorbije dagen op roze wolk na de historische kwalificatie voor de 1/8ste ...

151
151
Uitsluiting Tzolis terecht? Analisten vellen verdict

Slechts enkele dagen na de Europese triomf op het veld van Atalanta, heeft Club Brugge een flinke ...

316
316
Brugse woede: Tzolis kookt over, Jan Breydel viseert Visser

Club Brugge heeft zondagmiddag een dure slipper gemaakt in de eigen Jupiler Pro League. De regerende ...

478
478
Standard haalt gedecimeerd Club genadeloos van roze wolk

Gaat Standard het 'mirakel' toch nog realiseren? De Rouches pakten deze namiddag uit met een ...

255
255
Fink kiest vervanger Penders, vier wissels bij AA Gent

KRC Genk is uitstekend bezig in de Jupiler Pro League en won sinds de jaarwissel al zijn ...

59
59
Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritiek fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

129
129
'Chelsea en City sturen scout voor Belgisch goudklompje'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

151
151
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

575
575
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

158
158
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

211
211
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

119
119
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

27
27
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

74
74
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

376
376
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

186
186
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

202
202
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

125
125
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

239
239
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

121
121
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

216
216

Meer sportnieuws