Valt overname Lokeren alsnog in het water?

door
Valt overname Lokeren alsnog in het water?

Sporting Lokeren speelt naar alle waarschijnlijkheid volgend seizoen in de tweede klasse, en was al enige tijd op zoek naar een overnemer voor de club. Voor Roger Lambrecht werd het namelijk tijd om een stap opzij te zetten op zijn 87. Het nieuws geraakte zopas bekend dat de Waaslanders ook iemand hebben gevonden.

Dat in de naam van Louis De Vries, bekend van Antwerp én Germinal Beerschot. HLN wist het nieuws te melden: "Louis De Vries zette zijn handtekening onder de overname van Lokeren. Hij is geen onbekende in het voetbalmilieu. De Vries was bestuurder bij Antwerp en stond mee aan de wieg van fusieclub Germinal Beerschot Antwerpen waar hij sportief directeur werd. Hij was ook spelersmakelaar en concertpromotor." luidt het bij de krant.

UPDATE 13/06

De overname van Lokeren door Louis De Vries is volgens Het Nieuwsblad nog niet beklonken. "Zolang de overname niet definitief rond is, kunnen we de verkoop niet officieel bevestigen," reageerde Lokeren. Volgens de krant zou de huidige eigenaar Roger Lambrecht de eerste schijf van 1 miljoen euro wel reeds ontvangen hebben, maar zouden er nog enkele details moeten worden uitgeklaard. Lokeren en Lambrecht hopen dat deze deal doorgaat, want de andere kandidaat-overnemer uit Spanje zou zich inmiddels teruggetrokken hebben. Daardoor valt de samenwerking met Valencia ook in het water.

POLL: Zal Lokeren groeien door deze (eventuele) overname?

Meest recent

Opvallend: 'Jan Vertonghen krijgt nieuwe rol bij Anderlecht'

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De voormalige Rode Duivel ligt al ...

30
30
Willem II stuurt Peter Maes pijnlijk de laan uit

Het huwelijk tussen Willem II en Peter Maes is ten einde. De 60-jarige Belgische oefenmeester werd ...

45
45
'Spectaculaire wending Ancelotti: multi-miljoenenbod op tafel'

Het heeft er alle schijn van dat Carlo Ancelotti op weg is naar de uitgang bij Real Madrid. De ...

16
16
Genkse basiself op zijn kop? Fink maakt duidelijk statement

KRC Genk staat zaterdagavond voor een cruciale wedstrijd op het veld van Union SG. Na de recente 1 ...

66
66
Lastig dilemma Hayen: 'Brugse verrassing in bekerfinale'

Club Brugge wil donderdag voorlopig weer beslag leggen op de koppositie in de Champions' Play-Offs ...

191
191
Vroegtijdig vertrek Milicevic? 'Gent-bestuur hakt knoop door'

KAA Gent is bezig aan een bedroevende campagne in de Champions' Play-Offs. De druk op coach Danijel ...

252
252
'Club Brugge slaat toe met razende doelpuntenmachine'

Club Brugge bereidt zich voor op het mogelijke vertrek van Ferran Jutglà en heeft zijn zinnen ...

511
511
'Lichten op groen: sensationele transfer De Bruyne'

Sinds Kevin De Bruyne aankondigde dat hij na het seizoen vertrekt bij Manchester City, draait het ...

315
315
Geen risico: Hasi gooit elftal overhoop voor duel op Antwerp

RSC Anderlecht leeft al volop toe naar de bekerfinale van aanstaande zondag, de belangrijkste ...

249
249
Engelse pers neemt Trossard onder de loep na PSG-clash

In de Champions League heeft Paris Saint-Germain een stevige optie op de finale gepakt. De Franse ...

112
112
'Transferbom: Club Brugge gooit nationaal record aan diggelen'

Het scenario van een totale exodus zal men allicht wel voorkomen, maar Club Brugge houdt komende ...

1337
1337
'Bom in Madrid: Real slaat droom Ancelotti aan diggelen'

De voorbije weken kreeg Real Madrid flinke klappen. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

288
288
'Kompany ziet pion gratis de deur uitlopen'

Vorig weekend moest de champagne nog in de koelkast blijven staan, maar in het komende weekend kan ...

83
83
'Beerschot overtuigd: aankoopoptie winteraanwinst gelicht'

Beerschot weet intussen al enkele weken dat het volgend seizoen opnieuw aan de slag zal moeten in de ...

297
297
PSG zet dankzij vroege goal reuzenstap richting CL-finale

Paris Saint-Germain mag stilaan echt dromen van een tweede Champions League-finale in de ...

36
36
De Condé doet pikante uitspraak over titelstrijd en Club

De titelstrijd kreeg de voorbije twee weken enkele stevige wendingen. KRC Genk moest na meer dan zes ...

586
586
'Club zet zich schrap: grootmacht start gesprekken'

De komende weken zal blijken of Club Brugge het seizoen zal afsluiten met een prijs of niet. Hoe dan ...

316
316
'Knaltransfer voor Steuckers: vervanger van oud-Genkie'

KRC Genk kreeg de voorbije wedstrijden wel klappen in de strijd om de titel, maar is nog niet ...

594
594
Hubert sneert naar Anderlecht: "Dat overkomt weinig trainers"

Het is intussen iets meer dan een maand geleden dat David Hubert ontslagen werd als trainer van ...

379
379
Rüdiger krijgt keiharde straf na uitspatting in bekerfinale

Real Madrid beleefde vorig weekend een zeer pijnlijke avond. Het ging in de finale van de Copa del ...

320
320

Meer sportnieuws