'Club Brugge dringt aan voor komst international'

door
'Club Brugge dringt aan voor komst international'

Club Brugge hield het voorlopig redelijk rustig op de transfermarkt, maar het staat buiten kijf dat er in de komende weken en maanden nog heel wat zal gebeuren op Jan Breydel. Nieuwe coach Philippe Clement zal de kern ongetwijfeld nog wat meer naar zijn hand willen zetten. En met oog op de Champions League-voorrondes is extra versterking welgekomen.


Er worden dan ook verschillende pistes gevolgd en één daarvan is naar verluidt een oude bekende. Zo geraakte deze week bekend dat Club opnieuw interesse zou tonen in Bryan Oviedo. Op dit moment vertoeft de 29-jarige linksback bij de nationale ploeg van Costa Rica. Daar werd hem gevraagd achter een eventuele transfer naar Club Brugge. "Eigenlijk heb ik nog niet gesproken met mijn makelaar, op dit moment is hij ook met vakantie. En hier bij de nationale ploeg spreken we daar sowieso niet veel over. We zullen wel zien wat de toekomst brengt", werd hij geciteerd door Deportivas Columbia.

UPDATE 15/06
Oviedo bereidt zich momenteel met Costa Rica voor op de Gold Cup, maar het is te hopen dat zijn makelaar inmiddels weer terug is uit vakantie. The Northern Echo schrijft namelijk dat Club Brugge blijft aandringen op een transfer en dat het over goede papieren beschikt om hem binnen te halen. Al is er wel een te duchten concurrent opgedoken, zo zou ook ex-club FC Kopenhagen hengelen achter zijn komst.

POLL: Club Brugge moet eerst werk maken van een opvolger voor Wesley ...

Meest recent

Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

20
20
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

54
54
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

60
60
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

50
50
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

189
189
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

151
151
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

110
110
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

136
136
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

385
385
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

84
84
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

125
125
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

376
376
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

48
48
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

228
228
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

273
273
'Liverpool kiest ideale vervanger Van Dijk: 50 miljoen euro'

Liverpool blijft voorlopig afstevenen op de titel in de Premier League, maar in de zomer wacht ...

56
56
Blijft huurling bij Genk? "Ik voel me hier goed"

Ondanks dat ze nog in volle titelstrijd verwikkeld zijn, zijn ze bij KRC Genk toch al volop bezig ...

220
220
Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

117
117
'Droomtransfer De Cuyper: deze club toont plots interesse'

Het wordt voor Club Brugge een spannende zomer, want na de knalprestaties in de Champions League ...

738
738
'Anderlecht slaat slag: gegeerde revelatie blijft aan boord'

Er staat bij Anderlecht wellicht een zeer drukke transferzomer voor de deur. Een grondige evaluatie ...

368
368

Meer sportnieuws