'Onverzadigbaar Real wil 250 miljoen ophalen om transfers te financieren'

door
'Onverzadigbaar Real wil 250 miljoen ophalen om transfers te financieren'

Real Madrid gaf deze zomer al meer dan 300 miljoen euro uit aan de komst van Rodrygo, Eder Militao, Luka Jovic, Ferland Mendy en Eden Hazard. Maar de Koninklijke is nog lang niet klaar en aast onder meer nog op de komst van Paul Pogba. Maar om dat allemaal te financieren zal er ook geld in het laatje moeten komen.


Daarvoor zullen er dus spelers verkocht moeten worden en AS weet dat Real met enkele uitgaande transfers nog zo'n 250 miljoen euro hoopt op te halen. Het leeuwendeel van dat bedrag zou binnengebracht moeten worden met de verkoop van Gareth Bale. De Welshman was bij zijn komst nog de duurste speler ter wereld, maar nu zou Real vrede nemen met 80 miljoen euro om hem te laten vertrekken.

Verder hoopt Real nog 50 miljoen te vangen voor Mateo Kovacic, die terugkeert na een uitleenbeurt aan Chelsea. James Rodriguez mag na zijn huurperiode bij Bayern voor 45 miljoen euro weg, terwijl Marcos Llorente en Dani Ceballos elk zo'n 40 miljoen moeten opbrengen. Tenslotte mogen ook Mariano Diaz (20 miljoen euro), Borja Mayoral (12,5 miljoen) en Keylor Navas (10 miljoen) nog op zoek naar een nieuwe club.

POLL: Denk je dat Real in dat plan zal slagen?

Meest recent

Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

9
9
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

4
4
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

74
74
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

140
140
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

116
116
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

16
16
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

85
85
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

59
59
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

80
80
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

71
71
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

151
151
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

295
295
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

57
57

Meer sportnieuws