Davies over genoemde speler bij Anderlecht: "Kan een optie zijn"

door
Davies over genoemde speler bij Anderlecht:

RSC Anderlecht stelde Simon Davies voor als de nieuwe coach. Hij liet zich uit over de mercato van Anderlecht en ook over de samenwerking met Vincent Kompany. Davies ging er open op in.


"We hebben al goede spelers bij Anderlecht, maar we gaan nog extra spelers halen. Dat is makkelijker dan het klinkt en het zal gebeuren, maar dat heeft tijd nodig. We moeten het vertrouwen van de spelers ook opkrikken en ik zag toch wel wat kwaliteit op training vandaag. Matthew Smith (speler die eigendom is van Manhester City en genoemd werd bij RSCA nvdr.)? Op dit moment zijn er veel spelers die een optie zijn. Smith is een speler die in het verleden al genoemd werd, maar zo makkelijk is het niet om een speler te laten komen. Ik ken iedereen bij City en ze lenen veel spelers uit en daar kunnen misschien wel één of twee spelers voor Anderlecht tussen zitten, als dat voor iedereen goed is", zei Davies op de persconferentie.

Hij gaf ook meer uitleg over de samenwerking met Kompany. "Vinnie wil nog enkele jaren spelen. De opstelling van de ploeg? We zullen samen overleggen en de spelers stellen zichzelf op door hun prestaties. Uiteraard gaan we wat moeten aanpassen tegen bepaalde tegenstanders en de band met de spelersgroep gaat het belangrijkste zijn. Wie de beslissing neemt over de opstelling? Vincent. Of ik hem op de bank kan zetten? Ik denk niet dat ik dit ga moeten doen, want hij is eerlijk genoeg om dat zelf te beslissen", aldus Davies.

POLL: Zal Anderlecht spelers gaan huren bij Man City?

Meest recent

RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

42
42
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

9
9
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

34
34
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

230
230
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

63
63
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

91
91
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

89
89
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

463
463
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

309
309
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

81
81
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

148
148
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

113
113
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

263
263
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

164
164
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

96
96
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

190
190
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

82
82
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

186
186
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

36
36
Karetsas spreekt heldere taal over vertrek bij Genk

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een sleutelduel in de titelstrijd en krijgt dan het bezoek van ...

391
391

Meer sportnieuws