'Anderlecht plots ver verwijderd van gewenste spits'

door
'Anderlecht plots ver verwijderd van gewenste spits'

RSC Anderlecht staat zaterdagmiddag voor een laatste grote test in de voorbereiding en neemt het tijdens een oefenwedstrijd op tegen Hamburg SV. Vrijdag al reisden de Brusselaars af richting Duitsland. Opvallend: in de selectie van speler-trainer Vincent Kompany zat geen enkele spits.


Landry Dimata ligt zoals geweten nog enkele maanden in de lappenmand, terwijl Ivan Santini en Isaac Thelin in Brussel moesten blijven. Die laatste twee zouden bij een goed bod ook mogen beschikken. Er bestaat dus geen twijfel over dat RSCA deze zomer nog een extra spits wil aantrekken. En daarvoor zou het vizier volgens Het Nieuwsblad op Jackson Mukela gericht zijn.

Deze 19-jarige Congolees lijkt één van de grootste talenten op het Afrikaanse continent. Vorig seizoen werd hij topschutter in de nationale competitie én in de Afrikaanse Champions League. Zijn club TP Mazembe wil de goaltjesdief behouden, maar de komst van Arséne Zola en Meshack Elia is misschien een voorteken.

UPDATE 14u38
Paars-Wit mag dan wel belangstelling tonen, de komst van Muleka is nog niet voor meteen. Volgens het Congolese Bisonews is het allerminst zeker dat de youngster deze zomer bij Anderlecht aan de slag gaat. Mazembe zou hem immers niet willen laten gaan en zou bijzonder moeilijk op andere gedachten te brengen zijn. De deal rond Zola en Elia charmeerde weliswaar, maar een transfer van Muleka wordt een 'zeer gecompliceerde operatie' volgens het medium.

POLL: Anderlecht moet mikken op een meer ervaren spits ...

Meest recent

Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

10
10
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

4
4
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

74
74
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

141
141
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

116
116
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

86
86
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

80
80
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

71
71
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

151
151
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

297
297
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

57
57

Meer sportnieuws