'AA Gent moet winters vertrek David vrezen'

door
'AA Gent moet winters vertrek David vrezen'

AA Gent maakte de voorbije weken indruk met een sterke ploeg waarin verschillende sterkhouders van zich lieten spreken. Maar het is vooral de 19-jarige Jonathan David die er momenteel bovenuit steekt. Het lijkt dan ook een kwestie van tijd alvorens de Canadese doelpuntenmachine een stapje hogerop zet.


Normaal gezien gebeurt dat ten vroegste pas komende zomer. Maar volgens commentator/journalist Eddy Demarez is het niet uitgesloten dat David tijdens de wintermercato al vertrekt. "De vraag is nu vooral: wanneer vertrekt David? Dat hij na dit seizoen weg is, lijkt me evident. Het wordt zaak om de koningspion van Gent te motiveren om te blijven tot het einde van de competitie en voor Michel Louwagie om niet te bezwijken voor een enorm bod met Nieuwjaar", klonk het bij Sporza.

In ieder geval raadt Demarez de Buffalo's aan om nu al op zoek te gaan naar een geschikte vervanger want die gaat niet gemakkelijk te vinden zijn. "Gent is heel sterk in de breedte. Het heeft in elke linie meer wisselmogelijkeden dan een aantal andere Belgische topclubs, maar David vervang je niet zo snel. Stel dat er in januari 2020 een bod komt dat Gent niet kan weigeren, dan vrees ik dat de stilaan opborrelende titeldroom een knauw krijgt."

POLL: David gaat de duurste Gentse vertrekker ooit worden ...

Meest recent

Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

2
2
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

12
12
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

49
49
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

54
54
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

401
401
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

110
110
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

80
80
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

564
564
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

189
189
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

238
238
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

107
107
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

118
118
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

820
820
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

186
186
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

543
543
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

144
144
Emotionele beelden: Lotto Park omarmt zieke jongedame

Anderlecht en Antwerp blijven ook na speeldag vier nog zonder zege in deze Play-Offs. Beide ploegen ...

167
167
Smets legt de vinger op de wonde bij KRC Genk

KRC Genk verloor met 1-2 van Union SG en likt zijn wonden. Verdediger Matte Smets kon ook niet ...

248
248

Meer sportnieuws