Na een matige fase van het seizoen kon Fulham maandagavond eindelijk weer een zege bijschrijven. Sinds 20 oktober was het de ploeg van Martin Jol niet meer gelukt om te winnen. Newcastle United moest het onderspit delven. Met Vurnon Anita en Tim Krul in de basis verloren
The Magpies met 2-1.
Twintig minuten waren gespeeld toen Krul voor het eerst moest vissen. Een schot van Steve Sidwell werd van richting veranderd en dwarrelde pardoes het doel in. Via Berbatov kreeg Fulham tot twee keer toe een uitstekende mogelijkheid om de score te verdubbelen, maar zijn schoten vlogen naast het doel.
In de rust pepte Alan Pardew zijn mannen op, en dat had effect. Anita speelde Hatem Ben Arfa aan op de rand van de zestien meter, waarop de Fransman laag en hard raak schoot. Snel herstelde Fulham de voorsprong. Een vrije trap van Damien Duff werd door Hugo Rodallega het doel ingekopt. Fabricio Coloccini schoot nog een bal op de lat, maar de stand bleef onaangetast. Fulham en Newcastle staan nu respectievelijk dertiende en veertiende in de Premier League.
Scoreverloop:
1-0 (19’) Steve Sidwell
1-1 (54’) Hatem Ben Arfa
2-1 (63’) Hugo Rodallega