'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

door
'Coach stelt veto: transferplannen Club overhoop gegooid'

De spelers en sportieve staf bij Club Brugge kunnen momenteel genieten van een welverdiende rustperiode na een bijzonder drukke eerste helft van het seizoen. Voor het bestuur is er echter nog geen sprake van vakantie. De winterse transferperiode staat immers voor de deur en daarin zal Blauw-Zwart zich opnieuw roeren.


Club neemt wellicht, al dan niet tijdelijk, afscheid van enkele spelers die de voorbije maanden weinig tot niet aan de bak kwamen. Daarnaast zou de leider in de Jupiler Pro League enkele gerichte aanwinsten willen aantrekken. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een nieuwe (target)spits. Al lijkt dat dossier wel vast te hangen aan dat van Mbaye Diagne en daarin krijgen de Bruggelingen nu een flinke opdoffer te slikken.

Na al zijn (extra-)sportieve fratsen, wil Club Brugge de huurling van Galatasaray zo snel mogelijk van de hand doen om plaats te maken voor een nieuwe spits. De bedoeling was om hem vroegtijdig te laten terugkeren naar zijn moederclub, daarover liepen al de nodige contacten. Een akkoord leek ook in de maak, maar dat was buiten Fatih Terim gerekend.

Volgens het Turkse medium Milliyet heeft de notoire trainer van Galatasaray immers zijn veto gesteld tegen de terugkeer van Diagne. Terim eist de nodige discipline in zijn kern en vreest dat de spits voor de nodige strubbelingen zal zorgen. Het was ook mede door de trainer dat Galatasaray hem vorige zomer al van de hand wou doen. Afwachten dus voor Club of er alsnog een oplossing uit de bus komt.

POLL: Club moet Diagne toch een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

1
1
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

19
19
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

86
86
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

190
190
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

268
268
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

208
208
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

25
25
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

467
467
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

438
438
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

117
117
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

123
123
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1094
1094
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

215
215
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

390
390
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

560
560
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

481
481
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

717
717
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

626
626
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

840
840
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

312
312

Meer sportnieuws