KRC Genk gelinkt aan twee Belgische doelmannen: "Ik hoorde nog niets"

door
KRC Genk gelinkt aan twee Belgische doelmannen:

KRC Genk gaat na de blessure van Maarten Vandevoordt een nieuwe doelman halen. De club heeft Lovre Kalinic op zijn verlanglijstje staan, maar Genk heeft een tekort Belgen en lonkt naar een Belgische doelman. Twee namen doen de ronde.


Genk heeft nog 12 dagen om een keeper te vinden en toetst heel wat pistes af; Het terughalen van Nordin Jackers (uitgeleend aan Waasland-Beveren) is er daar één van en Ruud Boffin is een andere piste. Volgens onze bronnen polste Genk ook al naar Frank Boeckx. De doelman op overschot bij Anderlecht is einde contract, maar kan als keeper van de U21 aan de slag. Genk polste vrijblijvend, van concrete interesse is nog geen sprake.

Daarnaast circuleert ook de naam van Alex Craninx. De 24-jarige doelman speelde afgelopen seizoen 22 wedstrijden voor Molde FK en speelde in het verleden nog voor Real Madrid. Craninx, die nog tot medio 2023 onder contract ligt in Noorwegen, hoorde nog niets van Genk. "Ik brak onlangs mijn contract open bij Molde en ik voel me hier goed, maar Genk is een zeer mooie club. Ik wil op een dag wel in België spelen, maar voorlopig hoorde ik nog niets", vertelt hij aan onze redactie.

De zoektocht in Genk gaat alvast voort en uiteraard kijkt het ook rond in het buitenland. Een andere piste zou Rúnar Alex Rúnarsson kunnen zijn. De zoon van Runar Kristinsson is sinds enkele maanden zijn plaats onder de lat kwijt bij Dijon en met het EK in aantocht, heeft hij nood aan speelminuten. Het is echter niet bekend of Genk aan hem denkt.

CR

POLL: Moet Genk eens polsen bij Craninx?

Meest recent

Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

30
30
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

0
0
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

24
24
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

135
135
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

59
59
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

149
149
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

298
298
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

833
833
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

24
24
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

151
151
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

266
266
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

447
447
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

96
96
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

173
173
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

752
752
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

145
145
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

330
330
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

528
528
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

288
288
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

68
68

Meer sportnieuws