Diego Capel (ex-Anderlecht) verrast met bizarre transfer

door
Diego Capel (ex-Anderlecht) verrast met bizarre transfer

Diego Capel is één van de miskopen die RSC Anderlecht de afgelopen vijf seizoenen deed. De Spaanse linkerflankaanvaller kende nadien ook nog maar weinig succes en hij heeft een nieuwe club gevonden.

Capel gaat aan de slag in… Malta, waar hij voor Birkirkara FC tekende. De nog altijd maar 31-jarige Spaanse flankspeler had geen club. Hij speelde vorig seizoen voor de Spaanse tweedeklasser Extremadura, maar in 13 competitiewedstrijden kon hij niet scoren.

Capel speelde in zijn carrière ook voor RSC Anderlecht, Genoa, Sporting CP en Sevilla. In zijn jonge jaren stond hij te boek als een enorm talent, maar die verwachtingen kon hij nooit inlossen. Bij Anderlecht speelde hij in één seizoen tijd amper 580 minuten in de Jupiler Pro League.

POLL: Verrassend dat zijn carrière zo snel naar beneden is gegaan?

Meest recent

City doet gouden zaak, Liverpool proeft Engelse titel

In de Engelse Premier League werden woensdagavond zes duels van de 30ste speeldag afgewerkt. Leider ...

0
0
Genk-sterkhouder staakt training in aanloop naar Anderlecht

KRC Genk heeft zijn titelambities tijdens de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs nog eens ...

28
28
Grote comeback bij Duivels? 'Ervaren kracht stoomt zich klaar'

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

71
71
'Nico Williams krijgt zijn toptransfer: gesprekken lopen'

In de komende weken staat nog heel wat moois op het programma in het nationale en internationale ...

45
45
'Groot transfergevecht bij Club: ook Atlético aan het front'

Club Brugge is bezig aan een sterk seizoen en maakte indruk op meerdere fronten. Dat blijft niet ...

206
206
Tolu geeft reden voor 'agressieve' viering tegen Gent

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en haalde het zondag met 4-0 van AA Gent. ...

71
71
Anderlecht-aanwinst droomt luidop: "Samenspelen met Lukaku"

RSC Anderlecht maakt zich op voor een erg drukke transferzomer. De eerste aanwinst voor volgend ...

320
320
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

132
132
Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

217
217
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

232
232
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

60
60
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

324
324
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

278
278
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

235
235
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

155
155
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

98
98
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

460
460
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

262
262
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

137
137
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

185
185

Meer sportnieuws