Gerets krijgt opvolger in Marseille: "Een groot compliment"

door
Gerets krijgt opvolger in Marseille:

Nadat hij enkele jaren het slachtoffer werd van een hersenbloeding hield Eric Gerets het voor bekeken als trainer. De Leeuw is wel nog steeds zeer geliefd bij zijn ex-clubs. Vooral bij Standard is hij een graag geziene gast, maar ook bij bijvoorbeeld Olympique Marseille zijn ze Gerets nog niet vergeten.


De jongste tijd duidt de Franse pers zelfs alsmaar meer André Villas-Boas aan als opvolger van Gerets, die in 2009 vice-kampioen werd. "Die vergelijken flatteren mij zeer", reageert hij in Le Phocéen. "Dat bewijst immers dat men mij nog niet vergeten is."

Gerets begrijpt ook waar de vergelijkingen vandaan komen. "Ik denk dat het komt door de relatie die hij heeft met zijn spelers. Die is een beetje dezelfde als ik destijds had met mijn groep. Ik heb nog niet de kans gehad hem te ontmoeten. Ik hoop de mogelijkheid te hebben wanneer ik naar Marseille kom om de match tegen PSG bij te wonen."

POLL: Jammer dat Gerets geen trainer meer is?

Meest recent

Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

0
0
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

47
47
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

53
53
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

25
25
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

60
60
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

484
484
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

247
247
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

176
176
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

90
90
Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

279
279
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

124
124
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

99
99
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

692
692
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

134
134
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

314
314
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

488
488
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

1308
1308
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

30
30
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

193
193
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

291
291

Meer sportnieuws