EXCLUSIEF Belgen in het buitenland: "Ik hoor Club Brugge nog wekelijks"

door
EXCLUSIEF Belgen in het buitenland:

In de Nederlandse tweede klasse spelen een pak Belgen, eerder kon u al een interview met Cyriel Ngonge lezen, en onder meer Jellert Van Landschoot is er actief. De 22-jarige Belgische middenvelder wordt door Club Brugge uitgeleend aan NEC en doet het daar zeer goed. Tijd voor een gesprek met de talentvolle speler.


Bij NEC, dat een aankoopoptie heeft op de middenvelder, was Van Landschoot in 28 competitiewedstrijden goed voor 4 goals en 6 assists. Die goede reeks werd uiteraard gestopt door het coronavirus… “Wij trainen niet meer in groep. We hebben allemaal een individueel trainingsprogramma doorgestuurd gekregen, waardoor we elke dag kunnen werken. Dat gaat van lopen, tot stabiliteitsoefeningen en dergelijke", geeft Van Landschoot aan.

Tot aan de stopzetting van de competitie was de ex-speler van OHL zeer goed bezig. "Op persoonlijk vlak ben ik uiteraard tevreden dat ik basisspeler ben bij NEC en een belangrijk onderdeel kan zijn voor het team. Ook als ploeg zijn we nog volop in de strijd voor de Play-Offs en dat was ook ons doel, ondanks de jonge gemiddelde leeftijd van onze ploeg."

(Lees verder onder de foto)


NEC heeft een aankoopoptie en lijkt verder te willen gaan met de speler. "Daar ben ik vandaag nog niet mee bezig. Er zijn nog negen wedstrijden en hopelijk Play-Offs. Ik wil mij enkel focussen op de competitie." Ondanks de aankoopoptie is Club Brugge Van Landschoot zeker niet uit het oog verloren. Het volgt de speler zeer goed op. In Brugge ligt hij nog tot medio 2021 onder contract.

“Ik ben zeer tevreden over Club Brugge: ze bekijken mijn wedstrijden en ik hoor hen bijna wekelijks. Ook deze week werd mij gevraagd om mijn individueel trainingsprogramma aan hen te bezorgen, ter goedkeuring. Dit is inmiddels gebeurd, net als de goedkeuring. Ik weet dus hoe mijn dagen te vullen tijdens deze vervelende periode", besluit Van Landschoot.

Verscheen eerder al bij 'Belgen in het Buitenland': Sven Vandenbroeck over zijn ervaringen in Tanzania.

POLL: Moet hij een nieuwe kans krijgen bij Club?

Meest recent

"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

25
25
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

24
24
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

57
57
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

149
149
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

100
100
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

50
50
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

638
638
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

323
323
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

276
276
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

220
220
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

82
82
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

602
602
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

158
158
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

303
303
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

266
266
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

144
144
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

77
77
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

206
206
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

618
618
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

591
591

Meer sportnieuws