'Nog één obstakel voor transfer Roef naar AA Gent'

door
'Nog één obstakel voor transfer Roef naar AA Gent'

Er bestaat momenteel heel wat onduidelijkheid over hoe de komende transfermarkt er zal uitzien. Door de coronacrisis wil de FIFA de volgende mercato's aanpassen, de grootste clubs in Europa willen echter de huidige startdatum behouden. In ieder geval zijn de meeste ploegen nu al bezig met het uitwerken van hun transferplannen.

Bij AA Gent bijvoorbeeld, lijkt de eerste zomeraanwinst alvast op komst. Zo schrijft men bij La Dernière Heure dat de Buffalo's dicht bij een akkoord staan over de komst van Davy Roef. De doelman is momenteel bezig aan de laatste maanden van zijn contract bij RSC Anderlecht, maar zal die overeenkomst niet verlengen. Gent rook dus zijn kans en zou inmiddels al een principe-akkoord hebben met het paars-witte jeugdproduct.

Roef speelde het voorbije seizoen geen minuut bij Paars-Wit en leek voor een club te gaan kiezen waar hij zeker zou zijn van de nodige minuten. Maar nu zou hij dus op weg zijn naar de Ghelamco Arena, om daar de concurrentie met Thomas Kaminski aan te gaan. Die liet zich de voorbije maanden weliswaar op enkele foutjes betrappen, hij blijft een erg goede doelman. Het belooft dus een spannende concurrentiestrijd te worden tussen de Gentse doelpalen.

UPDATE 17u16
Het Laatste Nieuws weetdat Roef zelfs al zijn handtekening gezet heeft onder een akkoord bij AA Gent. Er ligt een contract voor drie seizoenen klaar voor de 26-jarige doelman. Hij moet enkel nog zijn medische testen met succes afleggen vooraleer de transfer helemaal geofficialiseerd kan worden. Door de onduidelijkheid die de coronacrisis met zich meebrengt, kan dat wel nog even op zich laten wachten.

POLL: Kan hij volgend seizoen eerste doelman worden in Gent?

Meest recent

'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

0
0
'Witte rook bij Club Brugge: revelatie blijft op post'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

78
78
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

197
197
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

180
180
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

508
508
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

257
257
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

116
116
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

145
145
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

237
237
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

140
140
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

131
131
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

272
272
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

114
114
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Kompany shopt in Genk, sensatie De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

477
477
Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

Chelsea haalde Mike Penders voor een slordige 20 miljoen euro binnen, maar de Belgische ...

313
313
Courtois blinkt uit en roept ferme waarschuwing naar Barça

Thibaut Courtois was zéér belangrijk in de derby tegen Getafe. De Koninklijke won met ...

59
59
Straffe transferwending Dolberg na Anderlecht-vierklapper?

Kasper Dolberg was na zijn blessure nog op zoek naar zijn beste vorm, maar in de Champions Play-Offs ...

865
865
Clash met Club Brugge: Geraerts geeft Union gouden tip

Door de één op negen van KRC Genk in de voorbije weken kreeg de titelstrijd in de ...

524
524
"Van koffiedrinken naar de spoed": Derksen verklaart absentie bij Vandaag Inside

Ook in de huidige jaargang is het weer een woelig seizoen van Vandaag Inside. De Nederlandse ...

46
46

Meer sportnieuws