Biglia spreekt zich uit over toekomst en praat ook over Anderlecht

door
Biglia spreekt zich uit over toekomst en praat ook over Anderlecht

Lucas Biglia is in de zomer einde contract bij AC Milan en de 34-jarige Argentijnse middenvelder is de grote droom van heel wat fans van Anderlecht. Een terugkeer lijkt echter niet meteen een optie te zijn, maar Biglia is RSCA zeker niet vergeten.

"Bij Argentinos Juniors begon ik mijn carrière, bij Independiente speelde ik mij in de kijker van Europa en bij Anderlecht kreeg ik een naam in Europa, waardoor ik nadien voor twee Italiaanse topclubs kon spelen. Een terugkeer naar Argentinië? Als ik terugkeer naar Argentinië zal mijn keuze niet van het financiële afhangen, maar wat mijn gezin graag wil", aldus Biglia aan de Argentijnse pers.

De ex-speler van Lazio denkt zeker nog niet aan stoppen. "Ik wil op termijn graag technisch directeur worden, maar voorlopig wil ik nog een aantal jaren voetballen", aldus de voormalige smaakmaker van RSCA.

POLL: Moet Anderlecht Biglia een voorstel doen?

Meest recent

Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

3
3
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

69
69
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

119
119
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

109
109
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

29
29
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

15
15
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

81
81
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

58
58
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

137
137
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

75
75
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

70
70
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

147
147
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

292
292
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

64
64
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

55
55
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

397
397

Meer sportnieuws