'Fraaie Franse transfer lonkt voor Moses Simon'

door
'Fraaie Franse transfer lonkt voor Moses Simon'

In zijn eerste maanden bij AA Gent maakte Moses Simon destijds grote sier, maar daarna had de flankaanvaller het moeilijk om een constante in zijn prestaties te leggen. De Buffalo's hadden gehoopt hem voor grof geld te verkopen, maar moesten uiteindelijk vrede nemen met 'slechts' 5 miljoen euro toen ze hem in 2018 aan Levante verkochten.


Ook daar viel de Nigeriaan door de mand, maar dit seizoen lanceerde hij bij FC Nantes zijn carrière weer helemaal. De Fransen beschikken over een aankoopoptie van 5 miljoen euro en die zullen ze wellicht ook gaan lichten. Het lijkt er immers op dat ze Simon met een mooie winst zullen kunnen doorverkopen.

Nadat een tijdje geleden al gewag gemaakt werd van Chinese interesse, weet journalist Manu Lonjon dat nu ook enkele mooie Franse clubs zich gemeld hebben. Stade Rennes, dat dit seizoen derde eindigde en volgend seizoen dus Champions League speelt, zou zelfs de absolute prioriteit gemaakt hebben van zijn komst. Ook Olympique Lyon ziet zijn komst zitten.


POLL: Had AA Gent meer voor hem kunnen vangen?

Meest recent

Lokeren-Temse neemt gedwongen afscheid van clubicoon

Lokeren-Temse leefde weer helemaal op onder Stijn Vreven. De club is ondertussen ook bezig met ...

4
4
'Simic kan kassa Anderlecht vullen: twee clubs dringen aan'

RSC Anderlecht gaat in de zomer de kern opfrissen. De club gaat ook spelers van de hand doen en ...

89
89
Hayen bonjourt publiekslieveling genadeloos buiten

Michal Skoras, ooit publiekslieveling onder coach Nicky Hayen, lijkt bij Club Brugge op een zijspoor ...

117
117
'Westerlo gaat voor transferstunt bij RB Leipzig'

KVC Westerlo wil zich profileren als een club waar binnen- en buitenlandse talenten speelkansen ...

12
12
'De Bruyne krijgt interessant voorstel: Henry doet belletje'

Kevin De Bruyne begint stilaan grof wild te worden op de transfermarkt. De middenvelder verlaat ...

121
121
Dolberg leeft op: "Anders was ik boos geweest"

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent en de fans konden nog eens trots zijn op hun ploeg. Kasper ...

95
95
KRC Genk in de problemen: "Dat gaan we niet toelaten!"

KRC Genk laat voorlopig geen goede indruk achter in de Play-Offs. Ze speelden 1-1 op het veld van ...

110
110
Anderlecht slaat toe: "Potentieel Champions League-niveau"

RSC Anderlecht heeft na Cédric Hatenboer met Mihajlo Cvetković een tweede zomeraanwinst ...

117
117
Genk krijgt forse klappen: noodscenario voor Heynen?

KRC Genk zit momenteel in een moeilijke periode. Na de dure nederlagen tegen Club Brugge en Union ...

337
337
Crisis bij Gent: fans eisen uitleg, Baro gaat furieus tekeer

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de rake klappen vallen. Slechts enkele dagen na de ...

808
808
'Sensationele transfer De Bruyne: PL-club schiet in actie'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City. Maar de Belgische ...

324
324
Trossard stelt titelfeest wéér uit, Milan wipt Inter uit Coppa

Liverpool FC zal zich zondag dan toch op eigen veld kunnen verzekeren van de Engelse titel. Arsenal ...

62
62
Racing Genk incasseert nieuwe stevige tik in titelstrijd

Voor de derde keer op een rij heeft Racing Genk averij opgelopen in de titelstrijd. Op de Bosuil ...

246
246
Fenomenale Dolberg-show! Anderlecht vernedert dramatisch AA Gent

Wat een wedstrijd van Kasper Dolberg! Anderlecht kon in deze PO's voorlopig nog niet winnen maar ...

202
202
Vijand nummer één bij Club: "Publiek zal hem op de korrel nemen"

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo moet ...

644
644
Waarom Leoni en Onyedika géén schorsing kregen voor 'tweede bal'

Het incident met de tweede bal in de partij tussen KRC Genk en Union SG is niet zonder gevolgen ...

220
220
'Amorim heeft genoeg gezien: zestal de deur gewezen'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

141
141
Grote zondebok bij schabouwelijk Gent: "Wat een schande!"

RSC Anderlecht kon zich woensdagavond geen misstap permitteren in de thuiswedstrijd tegen AA Gent. ...

359
359
'Club Brugge nóg rijker: sterkhouder brengt veelvoud op'

De regerende landskampioen mocht dit seizoen als eerste Belgische club deelnemen aan de vernieuwde ...

734
734
'Ederson volgt De Bruyne naar exit: City duidt opvolger aan'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

140
140

Meer sportnieuws