Serie A: Milan haalt uit in Lecce, Saelemaekers maakt indruk

door
Serie A: Milan haalt uit in Lecce, Saelemaekers maakt indruk

AC Milan kende vanavond weinig moeite met US Lecce. De Rossoneri kwamen nooit in de problemen, en wonnen de wedstrijd met 1-4. Alexis Saelemaekers, die als het ware nog eens minuten kreeg van Milan-coach Pioli, maakte indruk. 


US Lecce - AC Milan
AC Milan kwam in een saaie eerste helft op voorsprong na een doelpunt van Samu Castillejo. In de tweede helft kwam thuisploeg Lecce even langszij na een strafschopdoelpunt van Mancosu, maar lang hielden de Giallorossi het niet vol. Na doelpunten van Bonaventura en Rebic leek de wedstrijd definitief gespeeld. Invaller Saelemaekers zag de Portugese spits Rafael Leao de definitieve 1-4 eindstand vastleggen. Milan hijst zich door de zege naast Napoli op de zesde plaats. 

Alexis Saelemaekers maakte een goede indruk bij zijn invalbeurt tegen Lecce. De Anderlecht-huurling was aanwezig met enkele knappe acties, en in de Italiaanse pers waren al enkele (voorzichtige) lofzangen te lezen. Alvast een geslaagde sollicitatie naar een basisplaats voor de 20-jarige Saelemaekers. 

Fiorentina - Brescia
Traditieclub Fiorentina nam het vanavond in eigen huis op tegen Brescia. De Viola keek al snel tegen een achterstand aan na een strafschopdoelpunt van Donnarumma, maar nam het heft meteen in handen. De Argentijnse verdediger kopte nog voor de rust de 1-1 binnen, en dat was meteen ook de eindstand van een flauwe wedstrijd. Fiorentina blijft voorlopig op een teleurstellende 13de plaats in de Serie A, terwijl Brescia alleen laatste blijft. 

POLL: Zal Milan zich plaatsen voor Europees voetbal?

Meest recent

Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

6
6
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

18
18
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

46
46
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

151
151
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

74
74
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

87
87
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

475
475
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

128
128
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

258
258
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

607
607
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

500
500
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

389
389
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

574
574
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

210
210
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

528
528
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

459
459
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

303
303
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

209
209
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

170
170
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

92
92

Meer sportnieuws