Letica spreekt klare taal over terugkeer naar Club Brugge

door
Letica spreekt klare taal over terugkeer naar Club Brugge

Club Brugge legde in de zomer van 2018 nog 3 miljoen euro op tafel om Karlo Letica binnen te halen, maar die transfer werd geen succes. De jonge Kroatische doelman gold als een groot talent, maar kon niet overtuigen en verloor al snel zijn basisplaats. Dit seizoen verhuurde Club hem aan SPAL, de voorlaatste in de Serie A.


Over zijn passage in Brugge heeft Letica weinig goeds te vertellen. "Ik verwachtte om er beter behandeld te worden", stelt hij onomwonden in een interview met het Kroatische medium 24sata. "Maar van een normale menselijke band was er nooit sprake. Ik wil niemand beschuldigen of namen noemen, dus volgens mij is het gewoon beter dat ik daarover niets meer zeg. Maar het was een ervaring die ik niemand toewens en ik ben blij dat ik naar de Italië kon."

Bij SPAL moest Letica echter ook tevreden zijn met een rol in de schaduw, al maakte hij door een blessure bij eerste doelman Berisha dinsdag wel zijn debuut in de match tegen Cagliari. Een terugkeer naar Club ziet hij desondanks absoluut niet zitten. "Ik geloof dat SPAL me definitief zal overnemen en dat ik volgend seizoen ook in Italië zal spelen. Degradatie naar de Serie B zou de zaak inderdaad veranderen. Dan zou ik eens goed moeten nadenken. Maar als ik de rest van het seizoen onder de lat kan staan, hoop ik dat er meer aanbiedingen uit de Serie A zullen komen. Maar de Serie B zou ook geen slechte optie zijn. Ik ben nog maar 23 en op dit moment is spelen mijn enige prioriteit."

POLL: Had Club hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

53
53
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

238
238
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

156
156
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

84
84
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

109
109
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

189
189
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

123
123
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

103
103
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

221
221
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

100
100
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

381
381
TRANSFERUURTJE: 'Kompany shopt in Genk, sensatie De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

433
433
Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

Chelsea haalde Mike Penders voor een slordige 20 miljoen euro binnen, maar de Belgische ...

297
297
Courtois blinkt uit en roept ferme waarschuwing naar Barça

Thibaut Courtois was zéér belangrijk in de derby tegen Getafe. De Koninklijke won met ...

54
54
Straffe transferwending Dolberg na Anderlecht-vierklapper?

Kasper Dolberg was na zijn blessure nog op zoek naar zijn beste vorm, maar in de Champions Play-Offs ...

817
817
Clash met Club Brugge: Geraerts geeft Union gouden tip

Door de één op negen van KRC Genk in de voorbije weken kreeg de titelstrijd in de ...

504
504
"Van koffiedrinken naar de spoed": Derksen verklaart absentie bij Vandaag Inside

Ook in de huidige jaargang is het weer een woelig seizoen van Vandaag Inside. De Nederlandse ...

43
43
Antwerp mist kans op meer: “Dan was het klaar geweest”

Halfweg de Champions' Play-Off wacht Antwerp nog altijd op een eerste zege. Woensdagavond kwamen ze ...

111
111
'Knaltransfer Stassin: deze club wil doorduwen'

De jongste maanden laat Lucas Stassin van zich spreken in Frankrijk, want hij scoort bij ...

165
165
Hazard schiet terug naar Dolberg met boodschap op matchbal

De play-offs waren tot dusver een sof voor Anderlecht, maar woensdagavond wist het eindelijk nog ...

235
235

Meer sportnieuws