Pech voor Jackers, Sparta vindt nieuwe doelman bij Ajax

door
Pech voor Jackers, Sparta vindt nieuwe doelman bij Ajax

Bij KRC Genk mogen er een aantal overbodige spelers de club verlaten.Gaeten Coucke tekent weldra bij KV Mechelen, maar er gaat nog een doelman de club verlaten.

Nordin Jackers kreeg het sein dat hij Genk mag verlaten en de doelman geniet stilaan de nodige interesse. Hij werd al genoemd bij KV Kortrijk, maar ook vanuit het buitenland begint er wat te bewegen voor de 21-jarige keeper.

Het Belang van Limburg weet dat de Nederlandse club Sparta Rotterdam de komst van Jackers wel ziet zitten. Waasland-Beveren had hem graag gehouden, maar dat zal niet gebeuren. De Waaslanders huurden hem vorig seizoen van Genk en daar liet hij een degelijke indruk achter, maar te weinig om Hannes Wolf te overtuigen. Jackers ligt nog één jaar onder contract in Limburg.

UPDATE 30/06

Pech voor Nordin Jackers, want Sparta Rotterdam heeft de Nederlandse doelman Benjamin van Leer weggehaald bij Ajax. Dat maakte de club officieel bekend. De 28-jarige keeper tekende voor twee jaar op Het Kasteel.

POLL: Zal Jackers een Belgische club vinden?

Meest recent

'Jackpot onvermijdelijk: ook Newcastle klopt aan bij Club'

Club Brugge haalde afgelopen zomer weer de nodige versterking in huis en een aantal van die ...

16
16
Droomfinale in Copa: Barça bezorgt Atlético nieuwe kater

De Copa del Rey maakt zich op voor een gedroomde climax. Daags na Real Madrid plaatse immers ook FC ...

38
38
Ongezien! Mourinho slaat door en grijpt Gala-coach bij neus

In de kwartfinales van het Turkse bekertoernooi stond woensdag de kraker tussen Fenerbahçe en ...

61
61
City doet gouden zaak, Liverpool proeft Engelse titel

In de Engelse Premier League werden woensdagavond zes duels van de 30ste speeldag afgewerkt. Leider ...

23
23
Genk-sterkhouder staakt training in aanloop naar Anderlecht

KRC Genk heeft zijn titelambities tijdens de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs nog eens ...

69
69
Grote comeback bij Duivels? 'Ervaren kracht stoomt zich klaar'

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

217
217
'Nico Williams krijgt zijn toptransfer: gesprekken lopen'

In de komende weken staat nog heel wat moois op het programma in het nationale en internationale ...

66
66
'Groot transfergevecht bij Club: ook Atlético aan het front'

Club Brugge is bezig aan een sterk seizoen en maakte indruk op meerdere fronten. Dat blijft niet ...

276
276
Tolu geeft reden voor 'agressieve' viering tegen Gent

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en haalde het zondag met 4-0 van AA Gent. ...

89
89
Anderlecht-aanwinst droomt luidop: "Samenspelen met Lukaku"

RSC Anderlecht maakt zich op voor een erg drukke transferzomer. De eerste aanwinst voor volgend ...

350
350
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

140
140
Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

251
251
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

258
258
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

70
70
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

348
348
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

329
329
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

258
258
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

161
161
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

102
102
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

496
496

Meer sportnieuws