'Antwerp wint transferstrijd van Werder en Rangers'

door
'Antwerp wint transferstrijd van Werder en Rangers'

Antwerp FC pakte in de huidige transfermercato reeds uit met drie knappe aanwinsten. Jean Butez (Antwerp FC), Birger Verstraete (FC Köln) en Frank Boya (Moeskroen) kwamen de gelederen versterken bij The Great Old.

Boya moet een belangrijke pilaar worden op het Antwerpse middenveld, waarbij hij vooral als pure breker zal moeten fungeren. De Kameroense middenvelder bezit het type dat menig Belgische club graag zou binnenhalen, maar het was Antwerp dat uiteindelijk het pleit won. Boya werd ook genoemd bij bijvoorbeeld AA Gent en Standard, maar ook vanuit het buitenland genoot hij voldoende interesse. "Dat is het bewijs dat ik goed werk afleverde bij Moeskroen", verklaarde hij aan Daily Record.

Verrassend genoeg noemde Boya de geïnteresseerde clubs ook bij naam. "Ik had geen gebrek aan potentiële werkgevers. Vooral de aanbiedingen van Rangers en Werder Bremen waren interessant om te overwegen. België verlaten was dus een optie, maar ik denk dat geen van de geïnteresseerde clubs zo'n grote ambities hebben zoals Antwerp", aldus Boya.


POLL: Wordt Boya een revelatie bij Antwerp?

Meest recent

Sprookje in Challenger Pro League: "Dat is ongezien"

Lokeren-Temse ontsloeg Hans Cornelis en stelde Stijn Vreven aan. Die laat werkelijk fenomenale ...

17
17
Kompany op jacht bij Bayern: zéér straffe statistiek

Vincent Kompany staat op één zege van de titel met Bayern München. De Belgische ...

24
24
‘PSV vloekt luidop omtrent transferdeal Bakayoko'

Johan Bakayoko gaat PSV in de zomer verlaten. De Belgische flankaanvaller heeft nog maar ...

37
37
'Anderlecht zet de turbo aan: transferklapper op komst'

Na de komst van Mihajlo Cvetkovic en Cedric Hatenboer lijkt RSC Anderlecht niet van plan gas ...

200
200
Na jaren in neerwaartse spiraal: witte rook voor Pogba?

Paul Pogba is met al zijn talent toch geen groot succesverhaal geweest. De Franse middenvelder is nu ...

18
18
'Westerlo verrast met nieuwe aanvaller'

KVC Westerlo gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen zoeken zelf ook naar versterking. ...

62
62
Deschacht looft Anderlecht-pion: "De beste verdediger"

Bij RSC Anderlecht deden ze in januari drie transfers voor de eerste ploeg. Dat is een wisselend ...

160
160
'Renard loopt blauwtje: toptarget weigert Anderlecht'

De komende dagen staat er veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar achter de schermen blijkt ...

112
112
Standard vist achter het net bij oude bekende Club Brugge

De play-offs zijn andermaal een maat voor niks voor Standard, dat nog geen enkele keer kon winnen ...

76
76
'AA Gent transfermarkt op: toptargets nu al bekend'

Met een schamele drie op 18 dreigt AA Gent het kneusje van de Champions' Play-Offs te worden. ...

213
213
'Hayen sleutelt aan formule: 3 wijzigingen bij Club Brugge?'

Na de magere één op zes staat Club Brugge voor de weken van de waarheid. Zondag ...

400
400
'Dolberg verlaat Anderlecht: opvallende bestemming bekend?'

RSC Anderlecht leek kansloos in de bekerfinale tegen Club Brugge, maar nadat ze vertrouwen tankten ...

839
839
BILD: 'Duitse topclubs in de rij voor sterkhouder KRC Genk'

De vijfde landstitel in het clubbestaan dreigt hen momenteel te ontglippen, maar ook zonder trofee ...

197
197
'Doorbraak bij Club Brugge: eerste toptransfer op til'

Zowel in de competitie als de beker is het money time voor Club Brugge, dat nadien ongetwijfeld een ...

505
505
'Anderlecht krijgt dubbele opsteker uit ziekenboeg'

Donderdag wacht nog een verraderlijke verplaatsing naar Antwerp, maar bij RSC Anderlecht zijn alle ...

329
329
Noa Lang gaat viraal met hartverwarmende actie

Noa Lang ligt dit seizoen vaak onder vuur bij PSV. De Nederlandse aanvaller kent een persoonlijk ...

50
50
Sonck trekt grote ogen bij JPL-revelatie: "Zo'n speler wil je meteen"

De titelstrijd ligt volledig open in de Jupiler Pro League. Union SG is de leider gevolgd door Club ...

186
186
Club Brugge hoort definitief verdict over Hans Vanaken

Club Brugge neemt het komende zondag op tegen RSC Anderlecht namens de bekerfinale. Blauw-Zwart mikt ...

1195
1195
Anderlecht vs Club Brugge: ref bekerfinale is bekend

Komende zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. ...

278
278
Vrancken al onder druk bij STVV: “Zal hij nu wel doorhebben”

Sint-Truiden VV moet nog steeds vrezen voor degradatie. Afgelopen speeldag verloren de Kanaries met ...

228
228

Meer sportnieuws