'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

door
'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

Club Brugge deed deze zomer nog geen inkomende transfers, maar daar zou weldra verandering in kunnen komen. Bright Osayi-Samuel lijkt momenteel de meest concrete piste te zijn, maar de voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Nabil Dirar. De flankspeler zou overigens niet de enige gewezen publiesklieveling zijn die naar Club terug zou kunnen keren.

Het Turkse medium Sabah meldt immers dat Club ook Ryan Donk een voorstel gedaan zou hebben. De Nederlandse verdediger/middenvelder is er intussen al 34 en straks loopt zijn overeenkomst bij Galatasaray af. De Turkse topclub wil hem graag aan boord houden, maar dan zou Donk wel de helft van zijn salaris moeten inleveren.

Donk zou nog niet geantwoord hebben op het aanbod van Galatasaray en dus ruikt Club zijn kans. Donk was al van 2009 tot 2013 actief in het Jan Breydelstadion en groeide er uit tot een sterkhouder en smaakmaker, tot hij in 2013 koos voor een Turks avontuur bij Kasimpasa.

UPDATE 04/08

Afgelopen weekend vernamen we uit Turkse media dat Club Brugge wel wat ziet in een terugkeer van ex-publiekslieveling Ryan Donk. Een transfersom zou er voor de Nederlander dan niet moeten worden opgehoest, aangezien hij einde contract is bij Galatasaray.

Maar dat wil niet zeggen dat een terugkeer van Donk een goedkope operatie zou worden. TRT Sports meldt namelijk dat de verdediger minstens evenveel wil verdienen dat wat hij nu opstrijkt bij Galatasaray. Dat zou zo’n 1,9 miljoen euro zijn op jaarbasis. Een stevige som dus, maar niet onoverkomelijk voor Club. Zo verdient Simon Mignolet jaarlijks zo’n 3 à 4 miljoen euro. Echter is het maar de vraag of Blauw-Zwart ook voor Donk zo diep in de buidel wil tasten.

POLL: Moeten ze hem terughalen?

Meest recent

Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

0
0
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

15
15
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

162
162
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

155
155
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

30
30
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

326
326
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

678
678
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

31
31
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

150
150
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

131
131
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

32
32
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

125
125
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

495
495
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

196
196
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

66
66
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

21
21
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

130
130
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

85
85
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

37
37
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

145
145

Meer sportnieuws