'Standard drukt door voor sterkhouder Moeskroen'

door
'Standard drukt door voor sterkhouder Moeskroen'

Standard bleef nog zeer rustig op de transfermarkt, maar maakt ondanks de beperkte middelen toch werk van versterking. De Luikse club werd alvast aan een aantal spelers gelinkt. Eén van de namen die de ronde doet, is die van Alessandro Ciranni.


De aanvallend ingestelde rechterflankverdediger kende een zeer goed seizoen bij Moeskroen. Bij Standard staat Mergim Vojvoda in de belangstelling van een aantal clubs en Ciranni is een concrete piste als de Kosovaar Sclessin verlaat. Onze redactie polste bij de voormalige jeugdspeler van KRC Genk. "Er was/is interesse van Standard en als zo een club zich zou melden, dan moet je toch eens twee keer nadenken. Ik focus mij nu echter voor 100% op Moeskroen en ze hebben ook aangegeven dat ze mijn contract willen verlengen", aldus Ciranni.
(CR)

UPDATE 17/08
Het vertrek van Vojvoda bij Standard komt steeds dichterbij. De speler heeft zelf al een akkoord met Atalanta en volgens diverse media staat er maandag opnieuw een onderhoud op clubniveau gepland. Dat zou ook de transfer van Ciranni in een stroomversnelling kunnen brengen. L'Avenir bevestigt dat de Rouches sterke interesse tonen in de vleugelback. Eenmaal de deal rond Vojvoda is afgerond, gaan de Luikenaars allicht over tot actie. Er zou zelfs all gesproken zijn met de directie van Les Hurlus.

POLL: Kan Standard met zijn huidige kern voor de prijzen meedoen?

Meest recent

Vandenbempt velt hard oordeel: "Anders voorbij voor Genk"

KRC Genk stond lange tijd aan de kop van het klassement, maar in de Champions Play-Offs gaat het ...

17
17
Van kwaad naar erger: Bakayoko compleet belachelijk gemaakt

Vorig seizoen speelde Johan Bakayoko de pannen van het dak bij PSV, maar dit seizoen loopt het een ...

18
18
Radja Nainggolan komt met straffe transferbelofte

Radja Nainggolan maakt dit seizoen veel indruk bij Lokeren-Temse in de Challenger Pro League. De ...

48
48
Genk dubbel bestolen? "Waar zit je verstand dan als VAR?"

KRC Genk leed zondag een erg dure nederlaag op eigen veld tegen Antwerp FC. De Limburgers mochten ...

67
67
Vanzeir met grond gelijk gemaakt: "Een Gudjohnsen II"

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen en profileert zich steeds nadrukkelijker als ...

117
117
'Vertrek Jutgla in stroomversnelling: Club legt prijs vast'

Ferran Jutgla liet de laatste twee duels een mindere indruk achter, maar kan desondanks terugblikken ...

347
347
Theatrale Penders stevig aangepakt: "Slaat nergens op"

Antwerp FC boekte afgelopen zondag een verrassende zege op het veld van KRC Genk. Een geweldig ...

236
236
'Real breekt ongeschreven regel: straffe toekomstwending Courtois'

Real Madrid moest afgelopen weekend de duimen leggen in de bekerfinale, maar blijft wel nog kans ...

373
373
Antwerp leeft weer: voorwaarde voor vierde plaats bekend

Antwerp FC maakte afgelopen weekend een einde aan een erg negatieve reeks. Op het veld van KRC Genk ...

270
270
'Ancelotti heeft nieuwe topjob beet, Real vindt plan-B'

Titelverdediger Real Madrid moet deze week vanuit de zetel toekijken hoe gestreden wordt voor een ...

68
68
'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

Club Brugge dreigt Lynnt Audoor, een van hun grote talenten, kwijt te spelen aan ...

261
261
'Karetsas neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

239
239
'Nieuwe steunpilaar voor City: eerste bod van tafel geveegd'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

203
203
'Club Brugge in actie: aanvaller weg, nieuwe topspits komt'

Club Brugge betwist komende zondag de bekerfinale en maakt op vier speeldagen van het einde nog ...

1165
1165
'Alles voor bekerwinst: Hasi legt finaleploeg nu al vast'

RSC Anderlecht kruist donderdagmiddag de degens met Antwerp FC, maar de focus ligt ongetwijfeld ook ...

269
269
'Charleroi wil Antwerp aftroeven in jacht op diepe spits'

Marc Overmars moet komende zomer alweer heel wat vacatures zien te vullen bij Antwerp. Een van de ...

285
285
Vanhaezebrouck maakt gehakt van AA Gent: "Beneden niveau"

Om de ondermaatse resultaten te kaderen trad AA Gent recent in overleg met de supporters. ...

300
300
Hayen moet puzzelen: 4 sterkhouders out bij Club Brugge?

Met een magere één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union deed Club Brugge een ...

644
644
Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

338
338
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

361
361

Meer sportnieuws