"Verwachtte het ontslag van Thorup vorig jaar al"

door

AA Gent staat zaterdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd op het veld van Antwerp FC. De Buffalo's zullen zich immers moeten herpakken na de dramatische start van de competitie. Bovendien maakt Laszlo Bölöni dan zijn officiële debuut als T1 bij de Oost-Vlamingen.


De ervaren Roemeen werd donderdag immers voorgesteld als opvolger van Jess Thorup, die al na amper twee speeldagen moest beschikken. Volgens muzikant Miguel Wiels, die als diehard Buffalo-fan de club van dichtbij volgt, zat dat vertrek er echter al een tijdje aan te komen. "De laatste weken van vorig seizoen zat Gent in een neerwaartse spiraal. Corona is naar mijn gevoel een verlossing geweest voor het team. Het draaide toen al allemaal wat minder. Ik had eigenlijk verwacht dat Thorup vorig jaar al opzijgezet zou zijn", vertelt hij bij Sporza.

De aanstelling van Bölöni viel wel niet in goede aarde bij een groot deel van de supporters. Hij stond bij Antwerp immers garant voor redelijk behouden voetbal vanuit de reactie, terwijl de Buffalo's toch een dominante en aanvallende speelstijl ambiëren. Wiels wil hem echter het voordeel van de twijfel geven. Hij verwijst daarvoor naar de periode van Bölöni bij Standard, toen hij de Rouches ook aanvallend liet spelen.

POLL: Gelooft u dat Bölöni Gent aanvallend zal laten spelen?

Meest recent

Hayen goudeerlijk: "We waren niet op niveau"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

25
25
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

184
184
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

588
588
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

13
13
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

128
128
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

260
260
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

385
385
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

87
87
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

159
159
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

659
659
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

129
129
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

317
317
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

495
495
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

266
266
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

67
67
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

204
204
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

294
294
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

223
223
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

751
751
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

143
143

Meer sportnieuws