Lamkel Zé opnieuw naast selectie, ook zomeraanwinst ontbreekt

door
Lamkel Zé opnieuw naast selectie, ook zomeraanwinst ontbreekt

Terwijl de koppen van zijn collega's in Gent en Genk al sneuvelden, zit Ivan Leko nog steeds stevig in het zadel bij Antwerp. Nochtans begon de Great Old met een 7 op 15 evenmin denderend aan het seizoen. Zondag moet er in eigen huis dan ook worden gewonnen van Eupen.


In aanloop naar die partij kreeg het stamnummer één alvast goed nieuws, want de tribunes van de Bosuil werden goedgekeurd om weer publiek te ontvangen. Een opsteker voor Leko, die op zijn persbabbel aangaf te rekenen op de steun van de fans. Én allicht toch ook weer op Didier Lamkel Zé. Het woelwater maakte het vorige week nog maar eens te bont in Antwerpen, maar trainde deze week toch terug mee met de A-kern.

UPDATE 20/09
Lamkel Zé mocht dus weer aansluiten op training, maar een wedstrijdselectie blijkt er dan toch nog niet in te zitten. Zondagmiddag maakte Leko zijn definitieve spelerslijst bekend en daarop ontbrak de naam de wispelturige Kameroener. Opvallend: ook zijn landgenoot Frank Boya is niet van de partij. De middenvelder werd in het tussenseizoen nochtans met de nodige verwachtingen van Moeskroen overgenomen, maar kon zijn stempel voorlopig niet drukken. Jonkies Bruny Nsimba en Bryan Agbor staan dan weer wel op de lijst.

POLL: Denkt u dat Lamkel Zé voor het einde van de mercato vertrekt?

Meest recent

'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

15
15
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

68
68
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

198
198
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

168
168
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

62
62
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

339
339
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

286
286
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

121
121
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

129
129
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

193
193
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

109
109
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

297
297
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

845
845
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

97
97
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

46
46
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

41
41
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

35
35
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

109
109
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

404
404
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

467
467

Meer sportnieuws