Eén teleurstelling bij Anderlecht: "Hij was een kleine ramp"

door
Eén teleurstelling bij Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag bevestigd na de overwinning van vorige week in Kortrijk. In eigen huis haalde de ploeg van coach Vincent Kompany het immers met 1-0 van Antwerp FC. Door deze zege staat RSCA in het klassement weer op gelijke hoogte van Club Brugge en de Great Old.


Een belangrijke overwinning dus en over het algemeen ook een verdiende zege. Het werd weliswaar geen hoogstaande topper, maar Anderlecht hield goed stand in de duels en was ook veruit de gevaarlijkste ploeg. Al haalde niet iedereen zijn gewenste niveau. Zo zal zomeraanwinst Mustapha Bundu nog serieuze stappen moeten zetten. De international van Sierra Leone speelde behoorlijk slordig en had het ook positioneel moeilijk.

Analist Gert Verheyen vreest dan ook voor Bundu's plaats wanneer Kompany straks weer op zijn volledige kern kan rekenen. "Ik vond Bundu een kleine ramp vandaag. Hij was niet bij de les en maakte ook geen deel uit van het offensieve geheel, dat met Nmecha, Tau en Amuzu best wel goed was. Die laatste had gewoon pech dat hij niet scoorde, maar Bundu vond ik echt zwak. Hij gooit zijn plaats voor het grijpen. Je hebt Mukairu (die als invaller de enige treffer scoorde, red.) en ook Verschaeren kan daar uit de voeten, maar Bundu zal het volgens mij niet worden", aldus Verheyen bij Eleven Sports.

POLL: Denkt u dat Bundu het potentieel heeft om uit te groeien tot een sterkhouder?

Meest recent

‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

0
0
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

3
3
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

20
20
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

25
25
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

76
76
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

70
70
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

475
475
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

120
120
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

94
94
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

605
605
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

194
194
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

252
252
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

112
112
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

120
120
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

839
839
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

189
189
Club Brugge krijgt goed nieuws over Simon Mignolet

Club Brugge is outstanding in de Play-Offs en was al vier keer indrukwekkend. De Bruggelingen wonnen ...

550
550
Thorgan Hazard ziet pijnpunt na gelijkspel tegen Antwerp

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match ...

147
147

Meer sportnieuws