'Vier topclubs willen Onyekuru terughalen naar JPL'

door
'Vier topclubs willen Onyekuru terughalen naar JPL'

Werd destijds bestempeld Henry Onyekuru als een groot talent, maar kan voorlopig niet bevestigen. Momenteel zit hij zelfs op een zijspoor bij AS Monaco en de Nigeriaanse aanvaller zoekt daarom een nieuwe club. Aan interesse is er ondanks zijn mindere maanden geen gebrek.


Buitenlandse media menen te weten dat Galatasaray, waar hij eerder al op huurbasis indruk wist te maken, de aanvaller graag wil terug zien keren. Ook Al-Jazira zou een oogje hebben op de speler. In ieder geval mag Onyekuru beschikken in Monaco, al dan niet op huurbasis. De Nigeriaan kan ook een interessante piste zijn voor Belgische topclubs die een flankaanvaller met scorend vermogen zoeken. Hij is wel peperduur en voor de ploegen uit de JPL lijkt enkel een huurdeal haalbaar te zijn.

UPDATE 04/01
Onyekuru heeft inmiddels nog geen nieuwe club gevonden, nochtans regent het geruchten over mogelijke bestemmingen. Vanuit Turkije wordt zelfs een terugkeer naar ons land geopperd. Zo stelt Ajanspor dat RSC Anderlecht, Standard, AA Gent en Antwerp FC het dossier van dichtbij volgen. Al kunnen er bij die informatie wel de nodige bedenkingen geplaatst worden. Voor die eerste twee clubs lijkt hij financieel alvast onhaalbaar. Bij Gent zou hij dan weer onder de vleugels van Hein Vanhaezebrouck terecht komen. Hun samenwerking bij Anderlecht was destijds echter al geen succes en achteraf rekende de Nigeriaan ook stevig af met de trainer.

Opnieuw onder Vanhaezebrouck aan de slag gaan lijkt dus uitgesloten. Bij Antwerp zou hij eventueel wel terecht kunnen, maar daar wacht men eerst op de aanstelling van een nieuwe trainer alvorens de transferplannen te ontrollen. Het lijkt er dus op dat de geruchten voorlopig uit de lucht zijn gegrepen. Al kan het ook om makelaarspraat gaan in de hoop om het onderste uit de kan te krijgen bij pakweg Galatasaray.

POLL: Anderlecht moet proberen om Onyekuru terug te halen ...

Meest recent

'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

35
35
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

53
53
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

185
185
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

265
265
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

219
219
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

600
600
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

298
298
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

132
132
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

157
157
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

255
255
Na degradatie Leicester: Vardy komt met update over toekomst

In de Premier League zwaaien deze zomer enkele iconen af. Kevin De Bruyne kondigde een tijdje ...

147
147
Standard kondigt vertrek met onmiddellijke ingang aan

Bij Standard lijken ze stilaan te snakken naar het einde van het seizoen. De Rouches begonnen nog ...

139
139
Buffel wijst Genk op zeer grote fout dit seizoen

Thomas Buffel keerde vorige zomer door de grote poort terug bij KRC Genk, de club waar hij ook het ...

290
290
Garcia spreekt klare taal: dit moet bij de Duivels gebeuren

In maart beleefde Rudi Garcia een uiteindelijk geslaagde entree bij de Rode Duivels. De nieuwe ...

122
122
'Anderlecht wrijft zich in handen: transferstrijd barst los'

Anderlecht heeft al een deeltje van zijn transferhuiswerk gemaakt, want met Cedric Hatenboer en ...

434
434
TRANSFERUURTJE: 'Kompany shopt in Genk, sensatie De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

491
491
Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

Chelsea haalde Mike Penders voor een slordige 20 miljoen euro binnen, maar de Belgische ...

323
323
Courtois blinkt uit en roept ferme waarschuwing naar Barça

Thibaut Courtois was zéér belangrijk in de derby tegen Getafe. De Koninklijke won met ...

59
59
Straffe transferwending Dolberg na Anderlecht-vierklapper?

Kasper Dolberg was na zijn blessure nog op zoek naar zijn beste vorm, maar in de Champions Play-Offs ...

883
883
Clash met Club Brugge: Geraerts geeft Union gouden tip

Door de één op negen van KRC Genk in de voorbije weken kreeg de titelstrijd in de ...

540
540

Meer sportnieuws