'Mexicaanse Club Léon shopt weer bij STVV'

door
'Mexicaanse Club Léon shopt weer bij STVV'

Bij STVV haalden ze Christian Brüls, Ilombé Mboyo en Dimitri Lavalée in huis. Dat betekent dat een aantal jongens de club mogen verlaten. Er is wat interesse.


Seung-Woo Lee, Nelson Balongo en Jhonny Lucas maken volgens Het Belang van Limburg geen deel meer uit van de plannen van Peter Maes. Zij komen niet aan de bak onder de nieuwe coach van de Kanaries. Ze hebben nog twaalf dagen om een club te vinden.

Voor Lee was er onlangs interesse van Göztepe, maar dat zag de Zuid-Koreaan niet zitten. Hij hoopt op een transfer naar Spanje. Volgens de krant informeerden er wel een aantal ploegen naar de spelers, maar er is nog niets concreet. Lucas was een pijnlijke flop voor STVV, want hij kwam in de zomer van 2019 voor 2,5 miljoen euro naar de club.

UPDATE 21/01

Er komt vaart in enkele dossiers bij STVV. De Kanaries zouden op het punt staan om Pol Garcia te verliezen aan een Mexicaanse club. De transfer is nog niet rond volgens Het Belang van Limburg, maar de kans is wel groot dat de ex-speler van FC Barcelona en Juventus Stayen gaat verlaten. Hij is niet de enige.

Seung-Woo Lee zou dan mogelijk toch naar het Turkse Göztepe verkassen en Jhonny Lucas zou op weg zijn naar Portugal. De komende dagen komt er meer duidelijkheid. Wordt dus vervolgd.

UPDATE 23/01
Pol Garcia is de volgende die STVV verlaat. Volgens Het Laatste Nieuws trekt hij naar Club Léon, dat eerder al Santiago Colombatto op huurbasis overnam van de Kanaries. De Spaanse verdediger speelt dit weekend zijn laatste match voor de Limburgers, dat met Dimitri Lavalée al een vervanger wist aan te trekken. Het is niet bekend hoeveel STVV vangt voor Garcia.

POLL: Groot verlies voor STVV?

Meest recent

Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. ...

15
15
'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

33
33
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

227
227
Beerschot zet Kortrijk met één been in Challenger Pro League

Beerschot en KV Kortrijk speelden vanavond tegen elkaar op het Kiel. Vooral voor KVK was dit een ...

111
111
Update Real Madrid: “We gaan spelen tegen FC Barcelona “

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

428
428
De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

85
85
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

260
260
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

44
44
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

69
69
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

32
32
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

38
38
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

323
323
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

90
90
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

142
142
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

148
148
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

769
769
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

179
179
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

355
355
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

281
281
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

508
508

Meer sportnieuws