'Antwerp vindt oplossing: Benson legt medische proeven af'

door
'Antwerp vindt oplossing: Benson legt medische proeven af'

Bij Royal Antwerp FC staat er deze week nog heel wat te gebeuren. De Great Old gaat nog een aantal in- en uitgaande transfers afronden. Manuel Benson gaat de club nog verlaten en aan interesse is er zeker geen gebrek.


De flankaanvaller komt niet aan spelen toe onder Frank Vercauteren en onder Ivan Leko schipperde hij tussen bank en basis. De ex-speler van KRC Genk, Moeskroen en Lierse SK wil daarom naar een club waar hij wel in de basis kan starten. Hij zal Antwerp op huurbasis gaan verlaten.

Volgens onze bronnen hebben PEC Zwolle, VVV Venlo, Waasland-Beveren en KV Kortrijk een bod gedaan om Benson tot het einde van het seizoen op huurbasis over te nemen van Antwerp. De speler, die met 3 miljoen euro nog altijd de duurste transfer ooit is van Antwerp, zal één van de komende dagen een keuze gaan maken. Hij ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Antwerp.
UPDATE 23U05
Volgens de Gazet van Antwerpen legt Manuel Benson morgen zijn medische proeven af bij PEC Zwolle. De flankaanvaller vervolgt zijn carrière dus in Nederland, waar hij het seizoen zal volmaken. De krant stelde verder dat er géén aankoopoptie werd bedongen door de Nederlanders. Er mag dus gesteld worden dat Antwerp in de toekomst nog rekent op de diensten van Benson. 

PEC Zwolle staat momenteel op de twaalfde plaats in de Eredivisie. Met John Stegeman aan het roer heeft de club de reputatie om zeer aanvallend voor de dag te komen. Misschien wel dé ideale club voor de jonge Benson. 

POLL: Goede keuze van Benson?

Meest recent

Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

10
10
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

33
33
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

25
25
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

113
113
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

86
86
Van der Elst verwoest Anderlecht: “Weinig persoonlijkheden”

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

62
62
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

123
123
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

60
60
Fink ziet dit grote verschil tussen Union SG en Club Brugge

KRC Genk incasseerde vorige week een zeer zure nederlaag in de 90ste minuut op het veld van Club ...

148
148
Pocognoli vindt magische recept: eeuwige belofte rendeert

Bij Union SG weten ze als geen ander spelers met een 'krasje' op te herlanceren. Dat gebeurt dit ...

30
30
Karetsas spreekt heldere taal over vertrek bij Genk

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een sleutelduel in de titelstrijd en krijgt dan het bezoek van ...

254
254
Sensatie bij Anderlecht? "Ik zie Lukaku de club overnemen"

RSC Anderlecht blijft op sportief vlak door moeizame tijden gaan, toch zijn er enkele elementen waar ...

699
699
'Real Madrid drukt door: nieuwe coach vóór WK clubteams'

De pijnlijke uitschakeling in de Champions League heeft diepe wonden geslagen bij Real Madrid. Zo ...

88
88
Kampioenenmaker Vossen emotioneel: "Had maar één groot doel"

De Challenger Pro League heeft vrijdagavond een zinderende ontknoping van de reguliere competitie ...

166
166
'Transfer Tzolis krijgt vorm: topploeg contacteert Club'

Club Brugge zal komende zomer verschillende spelers laten gaan, maar wil zeker niet al zijn ...

555
555
'Hasi grijpt in: drastische verandering in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na een tegenvallende start van de nacompetitie zo snel mogelijk aanknopen met ...

521
521
Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

98
98
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

123
123
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

82
82
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

640
640

Meer sportnieuws