Nieuwe job voor Lamptey, Put neemt ontslag

door
Nieuwe job voor Lamptey, Put neemt ontslag

Nii Lamptey kende een woelige spelerscarrière en Paul Put heeft al een zeer opvallende trainerscarrière achter de rug. Over de twee is er het nodige nieuws te melden.


Lamptey, die als jonge knaap doorbrak bij Anderlecht maar nadien de verwachtingen niet kon inlossen door onder meer een slechte entourage, heeft een extra job gevonden. Hij gaat als interim-coach aan de slag bij het Ghanese Elmina Sharks. Dat staat veertiende in eerste klasse. Lamptey is ook eigenaar van een voetbalschool in Ghana.

Put, in België onder meer werkzaam bij Lierse SK en Lokeren, heeft ontslag genomen bij Saif Sporting Club. De ex-trainer van Gambia, Burkina Faso, Jordanië, Kenia en Guinee was sinds november aan de slag in Bangladesh. Hij stapte op omwille vanwege familiale redenen.

POLL: Zal Put ooit nog in België coachen?

Meest recent

Club-smaakmaker afgemaakt: “Hij blijft best weg uit de Far West”

Club Brugge moet weer in de achtervolging in de Champions Play-Offs. Union SG pakte een vier op zes ...

20
20
Nainggolan woest: “Show stelen, maar hij bakt er niets van”

Radja Nainggolan houdt zelden een blad voor de mond. Ook na de gewonnen Promotie Play-Off-match ...

29
29
TRANSFERUURTJE: ‘Club casht en pakt uit, deals Antwerp en KAA Gent’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Boemerang-effect door initiatief Fink? "Genoeg is genoeg!"

Thorsten Fink schreef voor de Champions Play-Offs een open brief aan de scheidsrechters en VAR op de ...

123
123
“Nog nooit gezien…” - Union SG slikt ferme titeldomper

Union SG prijkt plots op de eerste plek in de Champions Play-Offs. De manschappen van Sebastien ...

325
325
“Rampscenario voor Club Brugge”

Club Brugge presteert dit seizoen sterk. Blauw-Zwart maakte veel indruk in de Champions League en ...

264
264
Vandenbempt velt hard oordeel: "Anders voorbij voor Genk"

KRC Genk stond lange tijd aan de kop van het klassement, maar in de Champions Play-Offs gaat het ...

123
123
Van kwaad naar erger: Bakayoko compleet belachelijk gemaakt

Vorig seizoen speelde Johan Bakayoko de pannen van het dak bij PSV, maar dit seizoen loopt het een ...

78
78
Radja Nainggolan komt met straffe transferbelofte

Radja Nainggolan maakt dit seizoen veel indruk bij Lokeren-Temse in de Challenger Pro League. De ...

133
133
Genk dubbel bestolen? "Waar zit je verstand dan als VAR?"

KRC Genk leed zondag een erg dure nederlaag op eigen veld tegen Antwerp FC. De Limburgers mochten ...

173
173
Vanzeir met grond gelijk gemaakt: "Een Gudjohnsen II"

AA Gent zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen en profileert zich steeds nadrukkelijker als ...

218
218
'Vertrek Jutgla in stroomversnelling: Club legt prijs vast'

Ferran Jutgla liet de laatste twee duels een mindere indruk achter, maar kan desondanks terugblikken ...

557
557
Theatrale Penders stevig aangepakt: "Slaat nergens op"

Antwerp FC boekte afgelopen zondag een verrassende zege op het veld van KRC Genk. Een geweldig ...

298
298
'Real breekt ongeschreven regel: straffe toekomstwending Courtois'

Real Madrid moest afgelopen weekend de duimen leggen in de bekerfinale, maar blijft wel nog kans ...

585
585
Antwerp leeft weer: voorwaarde voor vierde plaats bekend

Antwerp FC maakte afgelopen weekend een einde aan een erg negatieve reeks. Op het veld van KRC Genk ...

327
327
'Ancelotti heeft nieuwe topjob beet, Real vindt plan-B'

Titelverdediger Real Madrid moet deze week vanuit de zetel toekijken hoe gestreden wordt voor een ...

87
87
'Explosieve JPL-deal: nachtmerrie voor Club Brugge'

Club Brugge dreigt Lynnt Audoor, een van hun grote talenten, kwijt te spelen aan ...

305
305
'Karetsas neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

284
284
'Nieuwe steunpilaar voor City: eerste bod van tafel geveegd'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

227
227
'Club Brugge in actie: aanvaller weg, nieuwe topspits komt'

Club Brugge betwist komende zondag de bekerfinale en maakt op vier speeldagen van het einde nog ...

1411
1411

Meer sportnieuws