Manuel Pellegrini is content met Borussia Dortmund als tegenstander in de kwartfinale van de Champions League. Met Málaga staat de trainer woensdagavond voor de eerste maal tegenover
Die Borussen. De Spanjaarden hebben tijdens het belangrijkste Europese bekertoernooi tot op heden verrassend gepresteerd.
"Niemand gaf ons een kans bij de start van deze campagne, maar de spelers hebben heel goed geantwoord", zei Pellegrini op een persmoment in de aanloop naar het treffen met de Duitsers. "We elimineerden FC Porto en dat vertegenwoordigde een grote prestatie voor de ploeg."
De Chileen ziet enkele gelijkenissen tussen de twee elftallen. "Beide ploegen hebben graag de bal en zijn erg krachtig. Ik ben blij om tegen Dortmund te spelen, omdat ze zo creatief zijn. De supporters zullen een fantastische wedstrijd zien", zo liet de oefenmeester weten.
"Dortmund heeft een fantastisch team, het is de huidige Bundesliga-kampioen en vijf spelers staan in de basis van de Duitse nationale ploeg. Ze hebben een groot potentieel, zijn heel creatief op het middenveld, maar ik denk dat hun grootste kracht de aanval is", aldus Pellegrini.