Henry grof transferwild: "Dagelijks drie telefoontjes"

door
Henry grof transferwild:

Een plek in Play-Off I bemachtigen gaat moeilijk worden, maar OH Leuven mag sowieso terugblikken op een geslaagde terugkeer in de Jupiler Pro League. Bij de promovendus kon een aantal spelers zich dan ook serieus in de kijker spelen. Met name Thomas Henry is momenteel grof wild op de transfermarkt.


Dat is uiteraard geen verrassing. De Franse spits is aan een superseizoen bezig en scoorde inmiddels 20 keer in de Jupiler Pro League. Daarnaast leverde hij ook nog 5 assists af. Bovendien heeft Henry op zijn 26ste nog enkele mooie jaren voor zich. Wim De Corte bevestigt tegenover Het Laatste Nieuws alvast dat de interesse in de Leuvense smaakmaker zienderogen toeneemt. Zo krijgt de technisch directeur van OHL naar eigen zeggen dagelijks een drietal telefoontjes van makelaars die een gesprek willen aangaan over de transfer van Henry.

Waar zijn toekomst ligt is voorlopig echter niet bekend. Tijdens de vorige wintermercato werd er ook al flink aan zijn mouw getrokken, maar toen bleef Henry de Leuvenaars trouw. Hem tijdens de zomerse transferperiode opnieuw op Den Dreef houden lijkt evenwel onmogelijk. Hij heeft er wel nog een contract tot medio 2023. Bij een vertrek zullen de Vlaams-Brabanders dus sowieso langs de kassa passeren.

POLL: Zou Henry een geschikte aanwinst zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

1
1
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

34
34
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

17
17
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

22
22
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

104
104
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

42
42
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

130
130
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

84
84
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

150
150
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

306
306
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

186
186
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

73
73
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1123
1123
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

419
419
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

393
393
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

269
269
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

98
98
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

732
732
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

178
178
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

356
356

Meer sportnieuws