'Ramos volledig door het lint bij nipte zege Real'

door
'Ramos volledig door het lint bij nipte zege Real'

Real Madrid heeft zaterdag opnieuw twee punten kunnen goed maken op leider Atlético Madrid. Terwijl de stadsgenoot bleef steken op een 0-0-gelijkspel tegen Getafe, pakte de Koninklijke wél de volle buit. Al was er in de thuismatch tegen Elche amper sprake van overschot.


Real haalde het uiteindelijk met 2-1 na twee late treffers van Karim Benzema. Maar het scoreverloop had er ook anders kunnen en misschien wel moeten uitzien. In de tweede helft werd Sergio Ramos immers naar de grond getrokken door een tegenstander. De verdediger wilde een strafschop, maar scheidsrechter José Figueroa Vázquez gaf hem juist een vrije trap tégen.

Vervolgens kreeg de verdediger een woede-uitbarsting en dit werd opgepikt door de camera's. "Het is een penalty, verdomme! Ga dan kijken! Ik doe niks, het is echt overduidelijk", riep Ramos. De arbiter reageerde niet en dat maakte de verdediger nóg bozer: "Kom op, het is een wonder dat hij mijn arm niet breekt, ga alsjeblieft kijken naar de beelden! Dit is zó duidelijk! Ik blijf hier (bij de penaltystip, red.) staan, want ik ga zometeen de penalty nemen. Juan, ga nou kijken, je zult het zien."

Coach Zinédine Zidane wou achteraf niet te veel woorden meer vuil maken aan het incident. "Ik ga niet op dat moment in. De scheids doet zijn werk, punt. Wij dachten dat er op dat moment iets aan de hand was, hij vond van niet. Daar moeten we het maar bij laten."

POLL: Denkt u dat Real nog kampioen zal worden?

Meest recent

Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritische fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

12
12
'Chelsea en City sturen scout voor Belgisch goudklompje'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

121
121
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

211
211
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

114
114
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

158
158
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

84
84
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

23
23
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

73
73
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

317
317
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

157
157
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

193
193
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

108
108
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

216
216
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

109
109
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

206
206
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

99
99
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

505
505
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

76
76
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

26
26
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

72
72

Meer sportnieuws