'Club Brugge kan twee transferdeals in Serie A sluiten'

door
'Club Brugge kan twee transferdeals in Serie A sluiten'

Het loopt de laatste weken allemaal wat minder bij Club Brugge, dat slechts zeven punten overhield aan zijn vijf voorbije competitiewedstrijden. Maar gezien de ruime voorsprong lijkt de landstitel niet meer in gevaar te komen. Achter de schermen is men bij Blauw-Zwart dan ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.

Dan willen de Bruggelingen opnieuw op meerdere fronten meestrijden, vooral Europees succes lijkt het grote doel te gaan worden. En dus zal er extra versterking aangetrokken moeten worden. Zeker indien bepaalde sterkhouders zouden vertrekken. Daarnaast wil Club ook een aantal spelers van de hand doen die niet meer in de plannen voorkomen. Emmanuel Dennis, die momenteel zonder veel succes wordt verhuurd aan FC Köln, hoort alvast bij die groep. En volgens Het Laatste Nieuws is een oplossing in de maak voor de Nigeriaanse aanvaller.

Zo stelt de krant dat het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. De Italiaanse (sub)topper zou ondanks zijn tegenvallende seizoen nog steeds interesse hebben in de 23-jarige. Dennis zou dus de eerste grote naam kunnen worden die in de zomer definitief vertrekt bij Blauw-Zwart. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden.

UPDATE 21u18
Club zou komende zomer weleens twee transferdeals met Atalanta kunnen sluiten, want in Italië wordt ook nog eens herhaald dat de blauw-zwarte club uit Bergamo ook nog belangstelling toont in Charles De Ketelaere. De jonge aanvaller wordt volgens Calciomercato ook gevolgd door de scouts van AC Milan, maar dat lijkt minder concreet te zijn. Club kan dus ook zijn goudhaantje voor een mooi bedrag verkopen, al zal het in het geval van De Ketelaere veel minder geneigd zijn om mee te werken aan een transfer.


POLL: Moet De Ketelaere volgend seizoen bij Club blijven?

Meest recent

Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

Met een plaats in de knock-out play-offs heeft Club Brugge haar doelstelling in de Champions ...

7
7
Paniek bij Union: clash met Ajax achter gesloten deuren?

In de tussenronde van de Europese competities moeten heel wat Belgische ploegen straks vol aan de ...

27
27
Garcia opgelet: Club Brugge-revelatie nooit Rode Duivel?

Ondanks zijn verwoede pogingen tot verjonging bij de Rode Duivels bleek Domenico Tedesco een ...

113
113
'KRC Genk krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

De bekerambities mochten worden opgeborgen, maar met vijf opeenvolgende zeges blijft KRC Genk wel ...

144
144
Beterschap op komst? PRD komt met statement over refs

De afgelopen weken kreeg de arbitrage op de Belgische velden enorm veel kritiek. Het Professional ...

60
60
Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen het Italiaanse Atalanta. De ...

149
149
‘Lokeren-Temse kiest voor oude bekende als nieuwe T1’

Lokeren-Temse besloot om hoofdtrainer Hans Cornelis de laan uit te sturen na teleurstellende ...

183
183
Zomerse knaltransfer? Seys spreekt duidelijke taal

Joaquin Seys maakt een ferme opmars mee. De vleugelverdediger is dit seizoen één van ...

395
395
Openda slachtoffer van racisme en doodsbedreigingen

Er komt schrijnend nieuws uit Duitsland overgewaaid. Loïs Openda heeft op sociale media ...

96
96
Anderlecht en Club opgelet: Croky Cup-details bekend

RSC Anderlecht en Club Brugge nemen het tegen elkaar op namens de Croky Cup. Paars-Wit schakelde ...

522
522
Fans zijn het beu: ‘Clement compleet afgemaakt na blamage’

Het ziet er al een tijdje niet goed uit voor Philippe Clement bij Rangers en de situatie is nog ...

115
115
Rudi Garcia doet bizarre uitspraken: “Dat is hét doel”

Rudi Garcia is aangesteld als de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. Na de rampperiode onder ...

174
174
Gouden Schoen krijgt volle laag: “Een overdreven kloof”

Het Gala van de Gouden Schoen kreeg een verwachte en verdiende winnaar. Club Brugge-middenvelder ...

305
305
Supertalent hakt knoop door over Duivels: “Naar WK 2026...”

De toekomst ziet er rooskleurig uit voor de Rode Duivels. Na het fiasco met Domenico Tedesco werd ...

226
226
TRANSFERUURTJE: ‘Knallers Anderlecht en Club, Kompany vreest’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

458
458
Zulte Waregem-icoon Sammy Bossut maakt einde aan carrière

Sammy Bossut (39) heeft een einde gemaakt aan zijn profcarrière, dat liet Het Nieuwsblad ...

239
239
Vidarsson pakt uit met parel bij KAA Gent: “Een voorbeeld”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat de 21-jarige verdediger Mohamed Soumah ...

240
240
Atalanta incasseert klap voor Club, verdict CDK bekend

Club Brugge neemt het woensdag in het Jan Breydelstadion op tegen het Italiaanse Atalanta namens de ...

1061
1061
Nieuwe straffe uitdaging voor Mark van Bommel?

Mark van Bommel kende grote successen bij Royal Antwerp FC, maar nam aan het einde van afgelopen ...

251
251
Vandenbempt verbaast: “De Bruyne gaat pak rammel krijgen”

Vanavond staat de topper tussen Manchester City en Real Madrid op het programma. Beide grootmachten ...

200
200

Meer sportnieuws