'Club Brugge kan twee transferdeals in Serie A sluiten'

door
'Club Brugge kan twee transferdeals in Serie A sluiten'

Het loopt de laatste weken allemaal wat minder bij Club Brugge, dat slechts zeven punten overhield aan zijn vijf voorbije competitiewedstrijden. Maar gezien de ruime voorsprong lijkt de landstitel niet meer in gevaar te komen. Achter de schermen is men bij Blauw-Zwart dan ook al bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen.

Dan willen de Bruggelingen opnieuw op meerdere fronten meestrijden, vooral Europees succes lijkt het grote doel te gaan worden. En dus zal er extra versterking aangetrokken moeten worden. Zeker indien bepaalde sterkhouders zouden vertrekken. Daarnaast wil Club ook een aantal spelers van de hand doen die niet meer in de plannen voorkomen. Emmanuel Dennis, die momenteel zonder veel succes wordt verhuurd aan FC Köln, hoort alvast bij die groep. En volgens Het Laatste Nieuws is een oplossing in de maak voor de Nigeriaanse aanvaller.

Zo stelt de krant dat het kamp-Dennis inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart met onder meer Atalanta Bergamo. De Italiaanse (sub)topper zou ondanks zijn tegenvallende seizoen nog steeds interesse hebben in de 23-jarige. Dennis zou dus de eerste grote naam kunnen worden die in de zomer definitief vertrekt bij Blauw-Zwart. Al is een transfer zeker nog niet voor meteen. Indien de speler en zijn entourage een persoonlijk akkoord vinden met Atalanta, zal er ook op clubniveau nog een overeenkomst bereikt moeten worden.

UPDATE 21u18
Club zou komende zomer weleens twee transferdeals met Atalanta kunnen sluiten, want in Italië wordt ook nog eens herhaald dat de blauw-zwarte club uit Bergamo ook nog belangstelling toont in Charles De Ketelaere. De jonge aanvaller wordt volgens Calciomercato ook gevolgd door de scouts van AC Milan, maar dat lijkt minder concreet te zijn. Club kan dus ook zijn goudhaantje voor een mooi bedrag verkopen, al zal het in het geval van De Ketelaere veel minder geneigd zijn om mee te werken aan een transfer.


POLL: Moet De Ketelaere volgend seizoen bij Club blijven?

Meest recent

Raman hard: "Zo kunnen we moeilijk matchen winnen"

KV Mechelen is er zaterdagavond opnieuw niet in geslaagd om te winnen. Het beleefde opnieuw een ...

0
0
Record voor OHL? "Denk dat we al in Guinness Book staan"

In de Europe Play-Off noteren we tot dusver vooral veel gelijke spelen. Van de zeventien matchen die ...

7
7
Onherkenbaar Aston Villa mag FA Cup op zijn buik schrijven

Youri Tielemans en Amadou Onana zullen dit seizoen met Aston Villa de FA Cup niet winnen. De halve ...

31
31
Nieuwe domper: KV Mechelen geeft zege in slotseconden weg

KV Mechelen heeft enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag een nieuwe domper moeten slikken. Het ...

63
63
Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

Standard speelde 1-1 tegen OH Leuven. De Luikenaars blijven zo op zoek naar een eerste zege in de ...

53
53
Peter Maes uit felle kritiek op Belgische spitsen

Bij Willem II vechten ze voor het behoud. Peter Maes was bij Voetbal International scherp voor zijn ...

66
66
Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan ...

47
47
Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat ...

101
101
"Ooit de nummer één": Kuyt doet boekje open over groot talent

Bij Beerschot mocht Emile Doucouré aantreden tegen KV Kortrijk. De jonge keeper deed het goed ...

108
108
Club Brugge krijgt belangrijk nieuws voor clash met Union

Club Brugge staat onder druk. De Bruggelingen verloren in eigen huis van Union SG en verloren ...

579
579
Standard zet beschamende reeks verder bij OH Leuven

Standard is al 25 matchen op rij op zoek naar een zege in de Play-Offs. Konden ze deze keer winnen ...

52
52
Newcastle zet enorme stap naar CL na zege

Chelsea won eerder op de dag na een doodsaaie wedstrijd met 1-0 van Everton. Het was hopen op meer ...

12
12
Bayern kan titel nog niet vieren, Kane baalt enorm

In de Bundesliga kon Bayern München kampioen spelen als zij zouden winnen en Bayer Leverkusen ...

102
102
'Union SG legt miljoenen klaar voor toptransfer'

Union SG is zeer actief inzake het scouten van spelers. De Brusselaars worden ondertussen met de ...

79
79
“Hij is dat type niet” – Verheyen snapt Anderlecht niet

Bij RSC Anderlecht gaat er heel veel veranderen in de zomer. Heel wat 'grote namen' gaan de club ...

526
526
"Fink wilde mij al bij STVV, Pinto is dat niet vergeten"

Als STVV wint van Cercle Brugge, dan zijn ze zo goed als zeker van het behoud in de Jupiler Pro ...

77
77
Waar op tv kan ik kijken naar FC Barcelona - Real Madrid?

Om 22u staat vanavond de finale van de Copa del Rey tussen FC Barcelona en Real Madrid op het ...

219
219
Chelsea juicht na ronduit belabberde pot voetbal

Chelsea doet ondanks het spenderen van honderden miljoenen euro's per jaar al jaren niet mee voor de ...

24
24
Sadiki weigerde toptransfer: "Ik was er niet klaar voor"

Noah Sadiki gaat Union SG in de zomer verlaten, dat lijkt bijna vast te staan. Eerst wil hij de ...

88
88
'Mazzu op weg naar verrassende Belgische club'

Felice Mazzu werd enkele weken geleden ontslagen bij STVV. De trainer kent moeilijke jaren en ...

600
600

Meer sportnieuws